Серпневий випуск ІТС Україна за 2014

Відвантаження августовcкого випуску ІТС Україна дистриб'юторам починається 07.08.2014.

Матеріали серпневого випуску ІТС Україна доступні користувачам в Інтернет-версії, починаючи з 01 серпня 2014 року.

Огляд новини про серпневий випуск ІТС Україна

 1. Важлива інформація
 2. Огляд нових матеріалів серпневого випуску ІТС Україна
 3. Варіанти договорів 1С: ІТС, Комплект поставки
 4. Ціни

Важлива інформація

"Літо подарунків 1С: ІТС" - акція для користувачів 1С: ІТС Україна ПРОФ!

Фірма "1С" оголошує про початок акції "Літо подарунків". В акції можуть взяти участь зареєстровані користувачі програми "1С: Підприємство", які уклали платний договір 1С: ІТС Україна ПРОФ на 6 або 12 місяців починаючи з випусків за червень, липень чи серпень 2014 року. В рамках акції - щомісячний розіграш призів.

Додатково учасники акції також отримають подарунки за програмою лояльності: користувач, який продовжив свій 12-місячний договір 1С: ІТС Україна ПРОФ ще на рік, отримає фірмову флешку об'ємом 8 Гб.

Всі користувачі, які мають чинний договір ІТС Україна ПРОФ, ІТС Україна для віддаленого офісу, а також договір ІТС Україна для Партнерів, незалежно від терміну початку договору, отримують повний доступ до матеріалів ІТС Україна версій в Інтернет-версії продукту на сайті its. 1c.ua. Користувачі ІТС Україна ТЕХНО отримують доступ до матеріалів Інтернет-версії в обмеженому обсязі (лише до матеріалів розділу "Технологічна підтримка").

До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору 1С: ІТС у фірмі "1С", визначити коли і куди було направлено лист з активаційної посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до Інтернет-версії ІТС Україна".

Огляд нових матеріалів серпневого випуску ІТС Україна

Методична підтримка 1С: предріятія 8

Для користувачів основних госпрозрахункових і бюджетних конфігурацій додано статтю за методикою отримання і відправки листів за допомогою механізму вбудованої електронної пошти.

Для користувачів типових госпрозрахункових конфігурацій "Управління торговим підприємством для України" і "Управління виробничим підприємством для України" додано статтю з порядку здійснення контролю розміру передоплати в документах реалізації.

Для користувачів типової конфігурації "Управління торговим підприємством для України" оновлена ??стаття за методикою відображення випуску продукції з давальницької сировини.

Для користувачів типових конфігурацій "Бухгалтерія для України" і "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" актуалізовані статті по порядку здійснення групової друку документів, групової зміни дати документів і реквізитів табличних частин документів за допомогою обробки "групова обробка довідників і документів ".

Для користувачів типових конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата і Управління персоналом для України" актуалізовані стаття з реєстрації відрядного заробітку працівника на прикладах розподілу відрядного заробітку залежно від відпрацьованого часу, тарифу та інших параметрів, а також стаття по методиці відображення нарахування окладу та відрядного заробітку працівникові організації залежно від основного нарахування.

Для користувачів типових конфігурацій "Управління торгівлею для України" (редакція 2.3) і "Зарплата і управління персоналом для України" додано статті по порядку здійснення групової друку документів, групової зміни дати документів і реквізитів табличних частин документів за допомогою обробки "Групова обробка довідників і документів ".

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме для користувачів конфігурацій "Бухгалтерський облік для бюджетних установ України", "Зарплата і Кадри для бюджетних установ України" та "Комплексний облік для бюджетних установ України" додано нові розділи.

У розділі "Початок роботи, введення початкових залишків" опубліковано матеріали по порядку здійснення групової друку документів, групової зміни дати документів і реквізитів табличних частин документів за допомогою обробки "Групова обробка довідників і документів".

У розділі "Сервісні функції" опубліковано статті за можливостями відстеження наявності оновлень типових конфігурацій, а також по зміні номера документа вручну.

Для користувачів конфігурацій "Бухгалтерський облік для бюджетних установ України" та "Комплексний облік для бюджетних установ України" в розділі "Початок роботи, введення початкових залишків" додано статтю по порядку введення початкових залишків в інформаційні бази, для подальшого ведення в них бухгалтерського та податкового обліку та отримання достовірних показників в регламентованих звітах. В розділ "Сервісні функції" додано статтю по можливості і порядку ручного зміни рухів документів по регістрах.

У розділі "Робота з документами, довідниками та звітами" опубліковано статті відображають методику збереження друкованої форми документа або звіту в зовнішній файл, а також порядок редагування друкованих форм документів.

Для користувачів конфігурацій "Зарплата і Кадри для бюджетних установ України" та "Комплексний облік для бюджетних установ України" в розділ "Початок роботи, введення початкових залишків" додано статтю по порядку зберігання інформації про ставки податків і відрахувань до відповідних регістрах.

Для розробників прикладних рішень опублікована нова стаття "Розробка конфігурацій в режимі без використання модальності", в якій узагальнено інформацію про механізми і інструментах розробки, а також сформульовані рекомендації для створення нових конфігурацій та рекомендації щодо переведення існуючих конфігурацій на новий режим роботи (з розбором конкретних прикладів). В першу чергу стаття буде цікава тим, хто тільки збирається освоювати нову функціональність веб-сервісів в "1С: Підприємстві 8".

У поточному випуску оновлена ??бібліотека стандартних підсистем редакції 2.2.

У рубриці "Універсальні звіти та обробки" оновлені обробки "Реєстрація змін для обміну" і "Групове зміна об'єктів".

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік проблем і порядок їх обходу для користувачів програми здачі електронної звітності 1С: Звіт, а також дані рекомендації і поради по роботі користувачам прикладних рішень для України.

Консультації для бухгалтера

У розділі "Єдиний внесок на соціальне страхування (ЄСВ)" довідника "Праця і заробітна плата" матеріал "Терміни та порядок сплати ЄСВ" доповнено порядком сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) в залежності від термінів їх сплати, а також прикладами відображення операцій по сплаті ЄСВ у типовій конфігурації "Зарплата і управління персоналом для України".

Розділ "Надходження сировини матеріалів" Довідника господарських операцій доповнено новим підрозділом "Обмін запасами", в якому опубліковані порядок відображення і приклади операцій обміну подібними та неподібними запасами. Викладені матеріали, будуть цікаві підприємствам, які у своїй діяльності відображають як операції обміну подібними запасами (у разі, якщо балансова вартість переданих матеріалів дорівнює справедливій, і випадку, якщо балансова вартість більша справедливої??), так і операції обміну неподібними запасами (у разі рівної справедливої вартості і в разі різної справедливої ??вартості, тобто коли виникає необхідність у доплаті від контрагента або контрагенту).

У довіднику "ПДВ: правила оподаткування і облік" актуалізований порядок роботи про програмах "1С" в матеріалі "Податкова накладна: загальні правила складання" з розділу "Податкова накладна та її замінники".

Розділ "Доходи підприємства та їх склад" довідника "Податок на прибуток: від обліку до звіту" доповнено порядком та особливостями відображення в програмах "1С" операцій формування доходів підприємства, які повинні відбитися в звітності.

У довіднику "Регламентована звітність" розділ "Податкова звітність" доповнено новим матеріалом "Звіт про суми податкових пільг". У ньому розглянуто порядок заповнення звіту, виправлення помилок і відповідальність за його не подання. Окрему увагу приділено розрахунку сум пільг з податку на прибуток і ПДВ. Даний матеріал буде корисний всім платниками податків, які використовують податкові пільги. Крім цього актуалізовано матеріал, присвячений заповнення податкової декларації екологічного податку.

У рубриці "запитаня - вiдповiдi вiд Тижневик" Головбух: БЮДЖЕТ "нові консультації та питання виділено в окрему рубрику" Нове в розділі ".

У рубриці "Дебет-Кредит нові консультації та питання виділено в окрему рубрику" Нове в розділі ".

На ІТС представлена ??актуальна станом на 28.07.2014 р нормативно-правова база "ЛІГА: ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ??ІАЦ "Ліга"??.

Форми звітності, релізи програм і конфігурацій

У цей випуск включені наступні компоненти:

 • 1С: Підприємство 8
 • Релізи конфігурацій 1С: Підприємство 8 Конфігурація Документообіг КОРП для України, редакція 1.3. Версія 1.3.2 (оновлення)
 • 1С: Підприємство 7.7
 • Форми звітності:
  • ЗА II КВАРТАЛ 2014 (випуск 1) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України" і "Виробництво + послуги + бухгалтерія для України"
  • ЗА II КВАРТАЛ 2014 (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України"
 • Детальна інформація про Інформаційно-технологічному супроводі (1С: ІТС Україна) представлена ??у вільному доступі на сайті its.1c.ua в рубриці "Про 1С: ІТС Україна", який містить:
  • опис розділів інформаційної системи для бухгалтерів, кадровиків, керівників і технічних фахівців;
  • опис сервісних та консультаційних послуг, що надаються в рамках договору 1С: ІТС Україна фірмою "1С" і партнерами фірми "1С";
  • сервіс здачі електронної звітності "1С: Звіт";
  • перелік оновлень програм і конфігурацій "1С: Підприємство";
  • ціни та умови договору;
  • сервіс "1С: Лінк".

Варіанти договорів 1С: ІТС, Комплект поставки

Варіанти договорів на ІТС Україна:

 • ІТС Україна ПРОФ (платний / пільговий без додаткової оплати / пільговий на 12 місяців за схемою 8 + 4);
 • ІТС Україна ТЕХНО (платний);
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).

У комплект ІТС Україна ПРОФ включаються:

 • ІТС ПРОФ;
 • сувенір ділового призначення.

У комплект ІТС Україна ПРОФ (окремий випуск) включаються:

 • ІТС ПРОФ.

У комплект ІТС Україна ТЕХНО включаються:

 • ІТС ТЕХНО.

У комплект ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

 • ІТС ПРОФ

Ціни

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077462

ІТС Україна ПРОФ (Інформаційно-технологічний супровід "1С: Підприємство"), договір на 1 місяць, серпень 2014 року. Продаж через партнерів

528

& nbsp;

Договір на 3 місяці

1056

& nbsp;

Договір на 6 місяців

2040

& nbsp;

Договір на 12 місяців

3900

& nbsp;

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546107077

ІТС Україна ТЕХНО (Інформаційно-технологічний супровід "1С: Підприємство"), серпень 2014 року. Продаж через партнерів

& nbsp;

& nbsp;

Договір на 6 місяців

1224

& nbsp;

Договір на 12 місяців

2340

4.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісуУкраїна

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077561

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

540

4601546077561

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, & nbsp; ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

486

4601546077561

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

432

4601546077561

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

378

4601546077561

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

324

4601546077561

Більше 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

270

4.2. Ціни на ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Дилер

Постоян-ний партнер

Більше 100 платних

дистриб-ютор і СЦ

десятеро-бьютори
для СЦ, або більше 100 платних

4601546077479

ІТС (Україна) .NFR (Розширений комплект для атестованого спеціаліста), випуск 08, серпень 2014

-

-

69

66

60

54

& nbsp;

ІТС (Україна) .NFR (Розширений комплект для атестованого спеціаліста), договір на 6 міс.

-

-

252

234

216

198После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: