Бухгалтерія

Спеціалізація компанії BookKeeping - продаж 1С 8 та BAS, її встановлення та супровід. Ми працюємо на даному ринку достатню кількість часу, наші співробітники розуміють всю специфіку платформи і особливості її впровадження на підприємствах будь-якої сфери діяльності.

Переваги роботи з нашою компанією

Крім простого продажу будь-якої конфігурації 1С, наприклад, 1С Торгівля і склад 8.3 або 1С Бухгалтерія 8.3, ми пропонуємо комплексний підхід до обслуговування клієнтів. Серед наших послуг Ви знайдете:

  • Встановлення та налаштування 1С. Легко здогадатися, що клієнт навряд чи зможе встановити програму 1С самостійно. За даною послугою варто звернутися в фірму, що має у своєму штаті досвідченого програміста.
  • Комплексне впровадження 1С на підприємствах, специфіка роботи яких вимагає індивідуального підходу. В основному, це великі компанії чи фірми зі специфічними бізнес-процесами. Наша робота полягає у вивченні всіх нюансів, ефективному виборі необхідної конфігурації, а також її доопрацюванні та налаштуванні, навчанні персоналу та запуску програми в роботу.
  • Доопрацювання і модифікація 1С. Подібні замовлення зустрічаються нерідко. Доопрацювання потрібно як окремим компонентам, так і цілим модулям. Чимало клієнтів готові просто змінити модифікацію, наприклад, перейти з програми 1С Підприємство Торгівля і склад 7-ої версії на 1С Торгівля 8.3. Ми надаємо ці послуги в повному обсязі і готові зробити будь-які зміни, що сприятимуть більшій продуктивності компаній наших клієнтів.
  • Здійснення переходу з однієї версії на іншу. І це завдання підходить фахівцеві, що спеціалізується в даній сфері.
  • Абонентське обслуговування та супровід 1С. Вибираючи будь-яку конфігурацію, наприклад, 1С Управління торгівлею 8.3, клієнт може бути впевнений в її коректній роботі, замовляючи у нас супровід.

Чому 1С? Управління фірмою неможливо без автоматизації процесів

На сьогоднішній день програма 1С лідирує на ринку рішень для автоматизації бізнесу. Спочатку вона створювалася з метою автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку. Проте, з часом 1С стала головною платформою для написання унікальних рішень, застосовуваних на підприємствах найрізноманітніших галузей.

Продукт компанії 1С, відомий користувачам під назвою 1С Підприємство, за роки свого розвитку зазнавав істотних змін і покращень. Сьогодні 1С 8 Підприємство здатне до інтеграції з іншими програмними рішеннями, які використовуються на фірмах клієнтів. Такі переваги створюють додаткові вигоди користувачам у вигляді збільшення продуктивності персоналу і полегшення робіт, пов'язаних з обробкою інформації.

Програма 1С за весь час свого існування змінила багато версій, до недавніх пір вітчизняні підприємства використовували версію 7.7 і її прикладні рішення, такі як: 1С бухгалтерія 7.7, 1С торгівля і склад 7.7, 1С Зарплата і кадри 7.7 та інші.

Якою б якісною не була версія 7.7, час не стоїть на місці, і незабаром з'явилася нова версія 1С 8, а також її прикладні рішення, такі як: 1С Торгівля, 1С Управління персоналом, і, звичайно ж, 1С Бухгалтерія.

Типові конфігурації версії 1С 8

Сьогодні багато підприємств активно використовують три версії даної автоматизованої програми: 1С 8.1, 1С 8.3. BAF 8.3 На їх базі створено і широко застосовуються типові конфігурації, які підходять для більшості фірм.

На базі версії BAS 8.3 можна виділити такі типові рішення (конфігурації), як:

  • 1С Бухгалтерія 8.3
  • 1С управління торгівлею 8.3
  • 1С управління персоналом 8.3
  • 1С Управління виробничим підприємством
  • 1С Документообіг - конфігурація, яка не має аналогів в попередніх версіях 1С 8 і випущена спеціально для 1С 8.3.

Відносно нещодавно розробник представив світу новітню версію програми - платформу BAF 8.3. На сьогоднішній день на дану версію переведені всі основні типові конфігурації, будь-то BAS Бухгалтерія 8, BAS Управління торгівлею 8, BAS Зарплата і керування персоналом 8 та інші, а також випущена новітня конфігурація BAS: Управління підприємством (ERP).

Компанія BookKeeping пропонує купити 1С= BAS за найкращою ціною

Прийнявши одного разу рішення про використання у своїй діяльності програми 1С, клієнти шукають сайт 1С 8. Проте, варто розуміти, що у випадку з 1С, продаж програмної оболонки і її конфігурацій здійснюється силами авторизованих компаній, які, крім самого продукту, надають всі послуги з її встановлення, доопрацювання та супроводу. Одним з таких виконавців є наша компанія. Оскільки ми давно працюємо на даному ринку, можемо з упевненістю братися за будь-які складні проекти. Специфіка нашої роботи гарантує клієнтам економію коштів і часу. Наші досвідчені фахівці пропонують не просто купити, приміром, BAS Бухгалтерію, а й проконсультувати клієнта з питання нюансів доопрацювання в разі виникнення такої необхідності. Також варто відзначити, що в нашій компанії продаж BAS Бухгалтерія або BAS Управління торгівлею, а також будь-якої іншої конфігурації здійснюється за найбільш оптимальними цінами.После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: