Навчання 1С

Впровадження програми 1С або перехід з однієї версії на іншу створює потребу в навчанні персоналу фірми Замовника. Навіть якщо співробітник компанії добре орієнтується в 1С Підприємство, навчання новим функціям та завданням є необхідністю для повноцінної роботи і недопущення навіть мінімальних помилок. Що вже говорити про ті випадки, коли компанія вперше зважилася на автоматизацію своєї діяльності за допомогою програмних рішень саме 1С. Велика ймовірність, що буде потрібно повноцінне навчання співробітника компанії, практично з нуля.

Програма 1С 8: навчання та практика

Звичайно, можна відправити співробітників на спеціалізовані курси. Зараз інтернет рясніє оголошеннями про подібні заняття, можна побачити як пропозиції про комплексний підхід до навчання 1С 8, також проводиться навчання і окремим конфигурація програми. Наприклад, це може бути навчання 1С Склад, 1С торгівля, навчання Бухгалтерія 1С або навчання 1С Торгівля і склад. Однак курси не припускають глибокого ознайомлення з унікальними особливостями програми 1С, встановленої на підприємстві учня. Для цього потрібні практичні заняття безпосередньо на фірмі Замовника. Курси не можуть надати такої можливості. Кращим способом підготовки співробітника до роботи з 1С є його навчання фірмою, яка займається установкою і впровадженням цієї програми.

Індивідуальне 1С навчання - до переможного кінця

Послуга, яку надає наша компанія, свого роду унікальна на ринку України. Процес навчання проводиться з кожним клієнтом в індивідуальному форматі. У підсумку, Замовник отримує не сухий набір правил використання автоматизованої програми 1С, а повноцінне навчання і контроль роботи представника компанії-Клієнта, аж до здачі балансу.

Звернувшись до нас за придбанням 1С та її встановленням, Ви отримаєте надійного помічника в справах автоматизації бізнес процесів фірми. Якщо говорити коротко, можна сказати, що програма «1С Навчання» включає:

  • Глибоке ознайомлення з усіма бізнес процесами компанії-клієнта, виявлення особливостей і підбір необхідного продукту для впровадження.
  • Планомірне навчання відповідального співробітника підприємства, введення його в загальний курс обраної версії, наприклад 1С 8.2. Навчання проводиться індивідуально.
  • Відпрацювання практичних навичок вирішення задач, які виникають в процесі переходу з однієї версії 1С на іншу, або в процесі впровадження та експлуатації обраної конфігурації.
  • Навчання всім нюансам вибраної версії або конфігурації, а також усім індивідуальним налаштуванням. Крок за кроком співробітник компанії-Клієнта опрацьовує всі необхідні завдання, що виникають в процесі роботи. Наприклад, працюючи в 1С Бухгалтерія, працівник зводить баланс за допомогою даної програми, і все це під наглядом і з підказками досвідченого співробітника нашої компанії.
  • Здійснення контролю за всіма ключовими процесами в 1С під час навчання, постійна підтримка користувачів.

Інакше кажучи, співробітник компанії Клієнта здійснює всі важливі роботи в 1С під постійним наглядом і контролем з нашого боку. Наш фахівець вказує на його помилки в разі їх виникнення. Така робота допомагає виключити навіть щонайменшу можливість виникнення помилок, які в подальшому могли б привести до серйозних збоїв і втрат.

Великий досвід роботи на ринку програм для автоматизації бізнес-процесів, самостійні доопрацювання конфігурацій 1С дозволяють нашим спеціалістам надати кращу послугу з навчання 1С співробітників компанії-Замовника.После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: