Перехід з 1С 7 на 1С 8

Якою б зручною не була будь-яка програма, час від часу вона потребує оновлення. Програмне забезпечення 1С також періодично оновлюється, виходять його нові версії. Виробники 1С стежать за останніми тенденціями і зростаючими вимогами до IT-продукції. Щоб іти в ногу з часом, 1С, як і багато інших продуктів сфери IT, удосконалюються для того, щоб користувачі змогли більш ефективно вирішувати управлінські та облікові завдання.

Нова версія 1С 8 покликана не тільки підвищити ефективність роботи підприємств, але і поліпшити безпеку інформаційних даних. Сучасне рішення, однозначно, перевершує старі версії.

Перехід на нову версію 1С 8

Нова версія програми 1С, а саме, 1С 8, серйозно відрізняється від своїх попередників. Особливо ці відмінності стосуються структури даних. І якщо для клієнтів, які користувалися типовими конфігураціями, розробник придумав зручні рішення для швидкого переходу, то у тих, хто створював платформу «під себе», виникає ряд складнощів. Саме з цієї причини варто звернутися за допомогою в компанію з досвідом роботи в даній області.

Перехід з 1С 7.7 на 1С 8 довірте професіоналам

Наша компанія має великий досвід роботи з програмним забезпеченням 1С. Ми розробили і постійно удосконалюємо ряд прийомів для безболісного і максимально зручного переходу наших клієнтів на нові версії програми 1С, зокрема, перехід 1С 7.7 на 8.2 або 8.3.

Як здійснюється перехід з 1С 7.7 на 1С 8

Весь процес можна умовно розділити на кілька етапів:

  • Вибір необхідної версії програми 1С 8 та її придбання. На даному етапі наші фахівці на доступній мові підкажуть всі нюанси переходу з 1С 7.7 на 1С 8, проведуть аналіз поточного стану старої версії.
  • Подальша установка і настройка 1С 8 на комп'ютерах клієнта. Силами досвідчених професіоналів даний етап проводиться в найкоротші терміни.
  • Наступним кроком стане перенесення бази даних з однієї версії до іншої. Якщо Ви користувач стандартного набору конфігурацій, то така робота здійсниться досить швидко. Проте не варто засмучуватися клієнтам, які використовують програмне забезпечення 1С з індивідуальними настройками. Наші фахівці зроблять будь-які необхідні доопрацювання для ефективного використання нової версії 1С 8 з урахуванням Ваших потреб.
  • Після успішного перенесення бази даних, співробітники нашої фірми здійснять початкову настройку програми і запуск в роботу.
  • Щоб фахівці Вашої компанії могли ефективно трудитися, їм буде потрібне додаткове навчання всім нюансам нової версії програми 1С 8. Ми готові провести заняття, спрямовані на максимальне засвоєння нового матеріалу в короткі терміни.
  • Для безперебійної роботи програми 1С 8, як і попередніх версій, ми пропонуємо постійну співпрацю у вигляді абонентського обслуговування. Пам'ятайте, що забезпечити кращий супровід такого складного програмного забезпечення, як 1С 8, можуть лише досвідчені професіонали.

Перехід з 1С 7.7 на 1С 8 допоможе Вашому бізнесу

Серйозні зміни в програмному забезпеченні завжди лякають масштабами робіт і втратою часу. Проте використання нової поліпшеної версії 1С однозначно позначиться на Вашому бізнесі позитивним чином. Рекомендуємо Вам все ж іти в ногу з часом і застосовувати для автоматизації облікових та управлінських завдань вдосконалену програму 1С 8. А вирішення всіх труднощів довірте професіоналам, які мають великий досвід роботи з програмним забезпеченням 1С і з переходом 1С 7.7 на 1С 8.После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: