Обслуговування 1С

1с - це багатофункціональна і складна система. Як і будь-яке програмне забезпечення, вона потребує уваги фахівців, а саме: в періодичному оновленні, актуалізації та можливому доопрацюванні конфігурацій.

Своєчасне обслуговування 1с - гарантія безперебійної роботи

Обслуговування програм 1с або їх супровід дуже необхідні для коректної роботи. Багато користувачів помилково вважають, що можна купити одного разу вибрану конфігурацію, встановити її і ніколи більше не піклуватися даним питанням. На жаль, цей висновок невірний. Поступово у програмі накопичуються помилки внаслідок цілого ряду причин, що призводять до погіршення її роботи. Втім, будь-яке програмне забезпечення потребує подібної уваги. Програма 1с - не виняток.

Які ж основні причини накопичення системних помилок? Згадаємо найпоширеніші з них:

 • 1с оновлення. Як і в будь-якому програмному забезпеченні, після випуску нової версії, розробники часто знаходять деякі неточності. Таким чином, виробник усуває власні прорахунки і вдосконалює продукт, випускаючи 1с оновлення. Обслуговування 1с фахівцями повністю усуває дану проблему. Клієнт навіть не вникає в подібні деталі, а займається власним бізнесом. У той же час програма 1с, покликана поліпшити роботу його фірми, працює без перебоїв і помилок.
 • Помилки співробітників. Людський фактор на підприємстві також відіграє свою роль в накопиченні помилок. Від даної проблеми не застрахований ніхто. Обслуговування 1с бухгалтерії або будь-якої іншої програми із серії 1с дозволяє вчасно усунути недоліки і вберегти програмне забезпечення від некоректної роботи.
 • Зміна законодавства. Ця причина - одна з найважливіших мотивів для використання постійної послуги з обслуговування 1с. Законодавча база в нашій країні часто змінюється, особливо це стосується форми звітів і системи оподаткування. Всі ці зміни також вимагають роботи фахівця. Наші клієнти часто замовляють обслуговування 1с бухгалтерії саме з цієї причини.
 • Потреба в доопрацюванні 1с. Ніщо не стоїть на місці, особливо в наш час. Підприємство може розширитися, або відбутися істотні зміни в його структурі. В такому випадку виникає потреба в розширенні функціональності програми. Доопрацювання 1с виконується фахівцями нашої компанії досить часто. До того ж, іноді клієнти при купівлі та встановлення програмного забезпечення висувають одні вимоги до функціоналу, а після успішного використання, у них з'являються додаткові ідеї по оптимальнішому використанні зручної програми в діяльності фірми. Таким чином, наприклад, доопрацювання 1с 8.3, використовується досить часто.

Абонентське обслуговування 1с - вигідне рішення для всіх

Фахівці нашої компанії розуміють всі проблеми, з якими можуть стикатися клієнти під час використання програм 1с. Великий досвід роботи в даній області допомагає їм передбачати можливі неполадки і грамотно усувати їх причини на ранній стадії.

Абонентське обслуговування 1с, як правило, включає наступні послуги:

 • Консультації співробітників компанії, роз'яснення виникаючих питань в процесі використання
 • Оновлення програми, зокрема, оновлення 1с 8.3
 • Рішення проблем, пов'язаних зі збоєм програми
 • Резервне копіювання та збереження баз даних
 • Адміністрування системи і списку користувачів
 • Доопрацювання конфігурацій програми та розширення функціоналу

Вартість і ціни на абонентське обслуговування 1С

Вартість абонентського супроводу в залежності від "пакета послуг":
 • Пакет "Стандарт" = 9000.00 грн без ПДВ\в квартал, входить: 12.00 годин обслуговування, вартість додаткової години становить = 750.00 грн без ПДВ;
 • Пакет "Стандарт+" = 15 600.00 грн без ПДВ\в квартал, входить 24.00 години обслуговування, вартість додаткової години становить = 650.00 грн без ПДВ;
 • Пакет "Бізнес" = 18 000.00 грн без ПДВ\в квартал, входить 30.00 годин обслуговування, вартість додаткової години становить = 600.00 грн без ПДВ;
 • Пакет "VIP" = 25 000.00 грн без ПДВ\в квартал, входить 50.00 годин обслуговування, вартість додаткової години становить = 500.00 грн без ПДВ;
 • Пакет "Індивідуальний", - в залежності від потреб Замовника ми підбираємо оптимальний обсяг необхідних послуг в місяць на підставі яких формується індивідуальна вартість години робіт (послуг);

* Передплачені години залишаються на балансі Замовника навіть після закінчення дії Договору супроводу!

** Роздрібна вартість послуг (робіт) становить: 800.00 грн без ПДВ за 1.00 астрономічну годину (1 астрономічна година = 60.00 хвилин).

Звертайтесь і ми допоможемо Вам підібрати оптимальний пакет абонентського супроводу під Ваші вимоги!

Замовляйте абонентське обслуговування 1с у професіоналів

Звичайно, в якості альтернативного варіанту, можна взяти в штат співробітника для супроводу програми 1С. Однак, такий підхід більш дорогий. Краще рішення - звернутися за допомогою в компанію з багаторічним досвідом роботи з програмою 1с і замовити у неї абонентське обслуговування 1с за вигідною ціною. Ще одним аргументом на користь останнього варіанту може служити той факт, що в такій компанії працює цілий ряд фахівців, здатних вирішити будь-яке завдання з оновлення та доопрацювання 1с в короткі терміни.После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: