Впровадження 1С

Впровадження 1с - це комплекс заходів, що дозволяє найбільш ефективно налаштувати програму згідно з вимогами конкретного замовника. Впровадження складається з декількох послідовних етапів, головними з яких є: аналіз діяльності фірми-замовника, придбання програми 1с, її установка на підприємстві, навчання персоналу, запуск в експлуатацію, у разі необхідності, також - супровід 1с.

Однак не всім фірмам підходить типовий набір функціоналу програмних рішень 1с. Головним пріоритетом у наданні наших послуг виступає індивідуальна робота з кожним клієнтом для максимального задоволення його потреб.

Відмінності впровадження 1с від простої установки

Багато клієнтів плутають такі поняття, як впровадження 1с та її установка. Для кращого розуміння наведемо важливі відмінності двох схожих на перший погляд понять:

 • Послуга «установка 1с», як правило, передбачає налаштування типового функціоналу програми на комп'ютерах замовника, настройку баз і проведення інструктажу співробітникам компанії.
 • Впровадження 1с має ширше значення і включає цілий ряд етапів, які враховують особливості ведення бізнесу підприємством-замовником, політику компанії, її цілі і підготовку персоналу до користування.

Види впровадження 1с: від «бюджетних» варіантів до повністю індивідуальних налаштувань

Впровадження 1с може бути здійснене кількома шляхами. Маючи великий досвід постачання програми 1с і її впровадження на підприємствах України, ми розробили найбільш оптимальні варіанти забезпечення замовників повноцінним програмним продуктом. Як правило, клієнти вибирають види впроваджень 1с в залежності від розмірів і бюджетів фірми. Всі варіанти рішень можна умовно звести до трьох:

 • Варіант 1. Замовники - невеликі фірми з обмеженим бюджетом. У даному випадку рекомендується скорочений типовий варіант впровадження 1с. Він включає в себе вибір і налаштування базових конфігурацій продукту, установку її на підприємстві замовника, навчання персоналу та запуск в експлуатацію.

  Плюси типового впровадження 1с: процес відбувається досить швидко, бюджет - невеликий.

  Мінуси типового впровадження 1с: замовник повинен підлаштуватися під стандартні процеси в обраній конфігурації програми.

 • Варіант 2. Замовники - середні і великі підприємства. Для таких клієнтів ми рекомендуємо повне проектне впровадження 1с 8. Такий вид впровадження 1с передбачає повне занурення наших фахівців в особливості бізнесу замовника. У результаті клієнт отримує унікальне рішення, що підходить для роботи його фірми на всі 100%.

  Проектне повне впровадження 1с 8 включає такі етапи:

  • Збір, аналіз і вивчення інформації про особливості функціонування підприємства замовника
  • Оцінка робіт, складання кошторису та написання технічного завдання
  • Вибір програмного продукту
  • Допрацювання всіх конфігурацій до необхідного замовнику варіанту
  • Тестування програми
  • Перенесення бази даних
  • Навчання персоналу
  • Введення в експлуатацію
  • Супровід 1с.

  Плюси проектного впровадження 1с: продукт повністю «заточений» під потреби конкретного підприємства, що дозволяє домогтися максимальної користі від програмного продукту, будь-то 1с бухгалтерія або впровадження інших пакетів.

  Мінуси проектного впровадження 1с: процес відбувається довше, є потреба в більшому розмірі бюджету.

 • Варіант 3. Замовники - малі та середні підприємства. Це компромісний варіант впровадження 1с, який передбачає часткове доопрацювання та адаптацію існуючого набору конфігурацій програмного продукту. Часто клієнти вибирають даний варіант, якщо хочуть замовити програму 1с бухгалтерія, впровадження її або перехід з однієї версії на іншу.

Замовляйте впровадження 1с у професіоналів

Щоб зрозуміти, який вид впровадження підходить саме Вашому підприємству, можна звернутися до наших фахівців. Вони проконсультують Вас в доступній формі про можливості типових конфігурацій програми 1с, а також про всі нюанси повномасштабного індивідуального впровадження. Ви, безумовно, приймете правильне і найбільш вигідне для себе рішення щодо вибору впровадження 1с після розмови з нашими фахівцями.После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: