Установка і налаштування 1С

У наш час автоматизація процесів обліку та управління підприємством є запорукою успішної діяльності будь-якого бізнесу. Програма 1С - одна з найбільш популярних в даній області. Вона з успіхом вирішує багато питань, пов'язаних зі спрощенням і швидкою обробкою даних в діяльності підприємств.

Власники бізнесу та керівний склад фірм, вирішивши почати користуватися даною програмою, стикаються з певними труднощами. Виникають запитання про те, яку ж конфігурацію вибрати для своєї роботи, і що не менш важливо, кому довірити встановлення і налаштування 1С.

Налаштування 1С повинно проводитися професіоналами

Безумовно, придбати програму 1С варто у перевіреного і надійного постачальника. Такий підхід вбереже компанію від некомпетентних виконавців. Професіонали, які не один рік працюють у сфері встановлення і налаштування 1С: Підприємство, забезпечать перелік всіх необхідних робіт для повноцінного функціонування програми на Вашій фірмі, якщо це буде налаштування 1С: Бухгалтерія, 1С: Зарплата і управління персоналом, чи 1С: Управління торгівлею.

Нашими фахівцями проводяться такі послуги:

 • Встановлення та налаштування всіх версій програми 1С: встановлення і налаштування 1С 8.2, встановлення і налаштування 1С 8.3. Також ми проводимо встановлення всіх типових конфігурацій програми з можливістю їх доопрацювання під конкретного користувача.
 • Навчання персоналу клієнта.
 • Супровід 1С (абонентське обслуговування), яке є запорукою успішної безперебійної роботи програми.

Що Ви отримаєте, звернувшись в нашу компанію

 • Грамотну консультацію досвідчених фахівців. Наші колеги підкажуть всі нюанси тієї чи іншої конфігурації програми 1С, після чого не важко вибрати оптимальну для Вашого бізнесу.
 • Після вибору програми відбудеться професійне встановлення 1С та супутні налаштування за допомогою наших досвідчених співробітників: налаштування сервера 1С, налаштування користувача 1С, налаштування всіх баз 1С, налаштування звіту.
 • Після того, як налаштування 1С 8 буде виконане, виникне необхідність в періодичному обслуговуванні програми. Наші фахівці надають також послугу абонентського супроводу 1С.
 • Якщо Ви вже використовуєте програму 1С і у Вас вже була проведене, наприклад, налаштування 1С 7.7, то наші фахівці допоможуть швидко і комфортно перейти на нові версії.

Ціна налаштування та встановлення 1С в Україні

Наша компанія надає не тільки професійні послуги з грамотного встановлення та налаштування 1С, але і гарантує оптимальні ціни за свою роботу. Звернувшись саме до нас, Ви отримаєте наступні переваги:

 • Професійна консультація на предмет вибору найбільш оптимальної версії для встановлення 1С 8. За допомогою наших спеціалістів Ви зможете оцінити можливості існуючих пакетів, особливості їх впровадження та вигоди від їх використання.
 • Індивідуальний підхід і справедливе ціноутворення. Наші працівники налаштовані на максимальне задоволення потреб клієнтів і можуть запропонувати лише ті послуги, які дійсно принесуть користь.
 • Встановлення 1С під Windows різних версій. Ми однаково успішно надаємо послугу «встановлення 1С: Підприємство» під будь-яку версію Windows.
 • Грамотне налаштування всіх компонентів програми, як то: встановлення сервера 1С, налаштування необхідних конфігурацій, налаштування баз, налаштування користувачів і розмежування їх прав доступу, налаштування звітів.
 • Перехід з однієї версії 1С в іншу у найкоротші терміни.
 • Професійний супровід програми, своєчасне внесення змін та актуалізація силами співробітників, які найбільш повно інформовані про особливості роботи Вашого підприємства.


После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: