Підтримка і супровід 1С

1С – це найбільш популярна програма по автоматизації управлінських та облікових процесів на підприємствах України. Практично жоден офіс не обходиться без встановлення і налаштування цього унікального рішення. Проте, одного дня купивши і впровадивши будь-яку версію 1С, не можна бути впевненим в її повноцінній роботі без уваги фахівців в даній області.

Підтримка користувачів 1С - це необхідність

Будь-яке програмне забезпечення потребує періодичного контролю, актуалізації та усунення виникаючих помилок. Для програми 1С підтримка особливо важлива. Так як вона тісно прив'язана до законодавства, різні зміни в ньому, зокрема, зміни в обліковій політиці, прямо впливають на роботу програми 1С. Вносити ці зміни під силу досвідченим фахівцям. До того ж, окрім безпосередньої прив'язки програми до законів, на її роботу також впливає людський фактор. Навіть найдосвідченіші співробітники підприємств можуть ненавмисно здійснювати різні дрібні помилки в процесі роботи. Накопичення цих помилок згодом може привести до збоїв і навіть до виходу програми з ладу. Таким чином, виходить, що без контролю з боку програмістів 1С не обійтися. Супровід та підтримка потрібна будь-якій конфігурації 1С.

Навіщо потрібен супровід програми 1С

Підводячи підсумки, можна вказати кілька причин для замовлення постійного супроводу програми 1С на Вашому підприємстві:

  • Контроль і усунення дрібних помилок під час використання програми 1С 8. Підтримка на постійній основі повністю ліквідує дану проблему.
  • Регулярне оновлення 1С згідно з останніми внесеними змінами розробників.
  • Внесення необхідних доопрацювань в разі будь-яких змін у самій структурі підприємства-клієнта.
  • Оновлення та актуалізація програми згідно зі змінами в законодавстві. Дана причина особливо спонукає замовляти супровід 1С: Підприємство, зокрема, 1С: Бухгалтерія.
  • Навчання нових співробітників, оформлених в штат на підприємстві клієнта.

Підтримка 1С підприємствам на постійній основі вигідно

Звичайно, деякі користувачі можуть задатися питанням «а чи не краще наймати програміста лише в разі виникнення вищеназваних причин?». Однак ми рекомендуємо постійний супровід 1С, як найоптимальніший і найбільш вигідний варіант, і ось чому:

  1. Усвідомлення, що програму потрібно привести в порядок після накопичення дрібних помилок, може прийти пізно, коли вже відбудуться серйозні збої. Постійна підтримка 1С: Підприємство виключає таку проблему.
  2. В компанії, що займається супроводом 1С, працює кілька професіоналів. Тому, якщо співробітник, закріплений за Вами, з якої-небудь причини не зможе Вас обслужити, його з легкістю замінить інший. Без контролю ваша програма 1С не залишиться. Якщо ж Ви віддаєте перевагу пошуку виконавців під час виникнення збоїв, то ризикуєте не отримати обслуговування вчасно, що може спричинити неприємні наслідки.
  3. Постійна підтримка 1С 8.3 або будь-якої іншої версії також важлива через наявність гарантій від компанії, що надає послуги даного роду, закріплених в підписаному договорі. Сторонній програміст 1С може просто наробити помилок. Це неможливо, якщо у Вас є договір на супровід 1С 8.3 або іншої версії програми з нашою фірмою.
  4. Постійний супровід 1С вигідний ще й тим, що в такому випадку обслуговуючий Вас фахівець краще за всіх інформований про особливості Вашої програми. Ця перевага дозволяє дуже оперативно реагувати на можливі збої, усувати їх, а також, в разі необхідності, в найкоротші терміни, виконувати доопрацювання конфігурацій 1С.

Ціни на супровід 1С в Україні

Наша компанія займається впровадженням програми 1С на підприємствах України, а також надає послуги абонентського обслуговування і супроводу 1С. Ми - команда професіоналів з великим досвідом роботи на даному ринку. Обираючи нас в якості виконавців на супровід 1С, наші клієнти отримують гарантію безперебійної роботи програми протягом усього часу обслуговування. Крім того, ціни на наші послуги оптимальні, співпрацювати з нами буде вигідно як малим підприємствам, так і великим гравцям бізнесу.

Вартість робіт програміста/аналітика становить від 800,00 грн без ПДВ за 1 астрономічну годину (60.00 хвилин).

* Ціни діють з 01.08.2018 і можуть коригуватися в залежності від обсягу і термінів проекту.После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: