Модифікація і доопрацювання 1С

Виробники програми 1С намагаються максимально задовольнити потреби і побажання компаній із різних галузей. Вони випускають велику кількість конфігурацій 1С, постійно їх вдосконалюють і оновлюють. Тим не менш, у багатьох клієнтів виникає потреба в доопрацюванні 1С «під себе». Такі запити пояснюються індивідуальним підходом керівництва підприємств до виконуваних завдань. Особливо послуга доопрацювання 1С необхідна фірмам з унікальними бізнес процесами.

Доопрацювання 1С - завдання професіоналів

Щоб отримати найбільш зручне і корисне рішення для автоматизації облікових та управлінських процесів, багато клієнтів вдаються до послуг професійних компаній з доопрацювання і модифікації програми 1С. Платформа 1С 8 достатньо гнучка, що дозволяє програмістам компаній, що займаються її установкою, пропонувати клієнтам послуги з практично необмеженими можливостями по доопрацюванні і модифікації її функцій і параметрів. Це робиться для того, щоб користувачі могли максимально продуктивно використовувати наявний потенціал програми 1С.

Модифікації піддаються будь-які версії 1С. Будь-то доопрацювання 1С 8.2 або 1С 8.3, виконувати її повинні люди з великим досвідом роботи. Не варто наймати для модифікації 1С фрілансерів, вони можуть не тільки не виконати роботу на гідному рівні, а й остаточно зіпсувати програмне забезпечення. Ще гірше, якщо шкода від зробленого доопрацювання 1С не виявлена відразу ж, в такому разі згодом накопичуються помилки і приводять до значних збоїв у програмі. Наша компанія гарантує якість виконуваних робіт по модифікації і доопрацюванні 1С.

Які модифікації і доопрацювання 1С замовляють клієнти

Розглянемо найбільш популярні запити на доопрацювання 1С:

  • Модифікація 1С в звітах. Багатьох клієнтів не влаштовують існуючі варіанти звітів. Спеціально для них програмісти роблять доопрацювання, а також створюють абсолютно нові варіанти в рамках існуючої конфігурації.
  • Модифікація прав користувачів 1С. Якщо підприємство має багато користувачів 1С, вкрай необхідна грамотна настройка їх прав. Керівники компаній всіх галузей досить часто замовляють послугу доопрацювання даного параметра 1С.
  • Редагування друкованих форм. Також вельми важливий параметр. Друкована форма в 1С - це паперовий аналог документа. Клієнта не завжди влаштовує варіант зі стандартного набору 1С, багато хто звертається до нас за доопрацюванням друкарської форми 1С або навіть розробкою нових форм.
  • Збільшення продуктивності 1С. Грамотна настройка, зокрема, доопрацювання конфігурації 1С, згідно з індивідуальними вимогами IT-інфраструктури клієнта дозволяє програмі працювати набагато швидше.

Де замовити модифікацію і доопрацювання 1С в Україні

Програма 1С сама по собі досить складна. Не дивно, що вносити серйозні зміни в її структуру під силу лише досвідченим фахівцям. Щоб не нашкодити робочому процесу, а значить, не втратити час і гроші, за послугою по модифікації і доопрацюванні 1С звертайтеся тільки в професійні компанії з великим досвідом роботи. Ми пропонуємо своїм клієнтам здійснити будь-яке доопрацювання існуючої на підприємстві конфігурації 1С, а також провести модифікацію окремих параметрів за оптимальною ціною і з гарантованим позитивним результатом. Компанія BookKeeping є командою професіоналів, які відмінно орієнтуються в особливостях програми для автоматизації управлінських та облікових задач. Саме тому, звернувшись до нас, Ви не тільки отримаєте якісний результат, але і заощадите час та гроші.После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: