Випуск ІТС Україна за грудень 2015 року

Випуск ІТС Україна за грудень 2015 року

Відвантаження грудневого випуску ІТС Україна дистриб'юторам починається 07.12.2015 р.

Матеріали грудневого випуску ІТС Україна доступні користувачам в Інтернет-версії, починаючи з 02 грудня 2015 року (докладніше про Інтернет-версію див. розділ "1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ" цього інформаційного листа).

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація
 2. Огляд нових матеріалів грудневого випуску ІТС Україна
 3. Варіанти договорів 1С:ІТС, Комплект поставки
 4. Ціни

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

1С: Форум - бухгалтерський семінар, присвячений актуальним питанням оподаткування та обліку

Запрошуємо на бухгалтерський семінар, присвячений актуальним питанням оподаткування та обліку, який відбудеться 23 грудня 2015 у Великому залі ПАТ "Київпроект" (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 16-22).

Ділова частина: 9.50 - 18.15.

У програмі 1С:Форуму заплановано виступ заступника Міністра фінансів України Макєєвої О.Л. на тему "Податкова реформа: баланс між інтересами бізнесу та держави".

Основні теми семінару:

 • Актуальні питання оподаткування прибутку. Вивчаємо нову Декларацію з податку на прибуток
  Засуха Г.В., консультант з бухгалтерського та податкового обліку, сертифікований аудитор.
 • Податок на прибуток 2015: найсуттєвіші зміни в частині обліку у типових конфігураціях "1С:Підприємства 8"
  Іскрижицька М.Б., редактор рубрики ІТС "Методична підтримка" 1С:Підприємства".
 • ПДВ: практика електронного адміністрування та останні зміни в законодавстві
  Дробоття С.М., редактор рубрики ІТС "ПДВ: правила оподаткування та обліку", податковий консультант у сфері оподаткування з досвідом роботи в ДПА України, автор численних аналітичних матеріалів в спеціалізованих бухгалтерських виданнях.
 • Складні питання обліку ПДВ у типових конфігураціях "1С:Підприємство"
  Іскрижицька М.Б., редактор рубрики ІТС "Методична підтримка" 1С:Підприємства".
 • Адміністрування податків
 • Ефективні рішення для "1С:Підприємства" в сервісі "1С:Звіт": електронна звітність та електронне адміністрування ПДВ
  Косий В.О., директор "1С-СЕД".
 • Практичний приклад використання методичних матеріалів ІТС і сервісів 1С у повсякденній роботі.
  Хорошун К.О., методист 1С:ІТС Україна

Святкова частина: 18.15 - 20.30

 • Лотерея для учасників. Розігрується ноутбук та інші призи!
 • Спектакль київського театру "Актор" - лірична комедія "Лавка".

"Зима подарунків 1С:ІТС Україна" - акція для користувачів 1С:ІТС Україна ПРОФ!

Оголошуємо про початок акції "Зима подарунків". Акція проводиться в період з листопада 2015 по березень 2016 (включно). В акції можуть взяти участь зареєстровані користувачі програми "1С: Підприємство", які уклали платний договір 1С: ІТС Україна ПРОФ на 6 або 12 місяців, пільговий договір 1С: ІТС Україна ПРОФ за схемою 4 + 8 С Листопада, грудень, січень лютого або березня або перейшли в зазначений період на договір 1С: ІТС Україна рівня ПРОФ з договору 1С: ІТС Україна рівня ТЕХНО. Учасники акції отримувати оригінальний подарунок - монопод для Селфі.

Додатково учасники акції, які в період проведення акції продовжили свій 12-місячний договір 1С:ІТС Україна ПРОФ ще на рік, також отримають подарунки за програмою лояльності

2. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ГРУДНЕВОГО ВИПУСКУ ІТС УКРАЇНА

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України" та "Управління виробничим підприємством для України" рекомендуємо ознайомитися з оновленими методиками оформлення подальшої дооцінки/уцінки об'єктів основних засобів (ОС) і дооцінки повністю замортизованих ОС.

Оновлена методика включення залишкової вартості ОС під час вибуття до складу нерозподіленого прибутку з одночасним зменшенням додаткового капіталу.

Також оновлена стаття, що описує основні методи нарахування амортизації необоротних активів у бухгалтерському та податковому обліку.

Актуалізовано матеріал, який присвячено оформленню операцій продажу основних засобів залежно від тимчасового інтервалу між прийняттям рішення про продаж ОС та продажем. У матеріал додані приклади складання податкових документів, у тому числі для випадку продажу ОС за ціною нижче балансової вартості.

Користувачам типових конфігурацій рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою ведення обліку платниками єдиного податку. У статті описані основні настройки облікової політики, порядок нарахування доходів і витрат, складання звітності, а також нарахування та перерахування єдиного податку.

Оновлена методика відновлення податкового кредиту. Матеріал буде цікавий підприємствам, у діяльності яких виникла необхідність відновити податковий кредит за операціями придбання, яки були здійснені до 01.07.2015 року.

Для користувачів конфігурацій "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" і "Управління торгівлею для України" (ред. 2.3) оновлено методику використання внутрішніх замовлень у бізнес-процесах постачання, у якій розглянуті порядок формування плану закупівель на підставі внутрішніх замовлень, зіставлення плану закупівель і внутрішніх замовлень, а також розміщення внутрішніх замовлень у замовленнях постачальникам, для визначення внутрішніх замовлень, які будуть забезпечені після находження тих чи інших позицій від постачальника.

Оновлено приклади застосування різних стратегій підчас планування продажів товарів. Описано порядок планування продажів товарів за допомогою обробки "Помічник планування" на основі аналізу продажів попередніх періодів, а також порядок порівняння різних планів продажів за допомогою звітів "Плани продажів" і "План-фактний аналіз продажів".

Рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою оформлення продажу товарів через мережу торгових представників. Матеріал буде цікавий підприємствам оптово-роздрібної торгівлі, якщо для їх діяльності є необхідність поширювати частину товарів через мережу торгових представників, які щодня звітують за продані товари.

Оновлена методика оформлення розбіжностей, що виникають під час надходження товарів, якщо кількість прийнятих товарів не відповідає кількості, яка зазначена у супровідних документах.

Користувачам конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" та "Зарплата і Управління Персоналом для України" рекомендуємо ознайомитися з методикою призначення погодинної форми оплати праці, за якою співробітнику встановлюється певний розряд замість індивідуальної тарифної ставки.

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для бюджетних установ України" та "Комплексний облік для бюджетних установ України" у розділі "Облік запасів" опублікована методика оформлення операцій повернення запасів від покупця, з описом подальших варіантів подій: повернення оплати покупцю чи відвантаження запасів покупцеві.

Для розробників систем на платформі "1С:Підприємство 8" у розділі "Універсальні звіти та обробки" оновлена обробка "Групова зміна об'єктів".

У рубриці "Стандартні бібліотеки" оновлені "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.3).

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад по роботі в прикладних рішеннях для України.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "1С-СЕД".

Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

Консультації для бухгалтера

Підрозділ "Єдиний внесок на соціальне страхування (ЄСВ)" довідника "Праця і заробітна плата" доповнено новим матеріалом "Понижуючий коефіцієнт", в якому розглядаються питання розрахунку та застосування понижуючого коефіцієнта до ставок ЄСВ.

Крім цього у розділі "Відпустки" довідника "Праця і заробітна плата" матеріал "Оподаткування сум відпускних" доповнено порядком оподаткування сум відпускних податком на доходи фізичних осіб та єдиним соціальним внеском у конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України". Також опубліковано приклад оформлення зазначеної операції.

У зв'язку з останніми змінами законодавства актуалізовано матеріал "Додаток 1: Розрахунок коригування сум ПДВ (Д1)" розділу "Податкова звітність з ПДВ" довідника "Регламентована звітність".

Додано нові консультації і питання у рубриці "Запитання - відповіді від тижневика "Головбух:БЮДЖЕТ".

Додано нові консультації і питання у рубриці "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На ІТС представлена нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга", актуалізована станом на 28.11.2015 р.

Форми звітності, релізи програм і конфігурацій

В цей випуск включені наступні компоненти:

1С:Підприємство 8

 • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.6.2390

Релізи конфігурацій:

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України. ПРОФ. Редакція 1.2. Версія 1.2.33 (оновлення + Перехід з Базової на ПРОФ);
 • 1С:Бухгалтерія 8 для України. Базова. Редакція 1.2. Версія 1.2.33 (оновлення);
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2. Версія 1.2.34 (оновлення).

1С:Підприємство 7.7

Релізи конфігурацій:

 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України", реліз 7.70.316;
 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України" для базової версії, реліз 7.70.316;
 • Конфігурація "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України", реліз 7.70.071

Форми звітності:

 • ЗА III КВАРТАЛ 2015 (випуск 2) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України" і "Виробництво + послуги + бухгалтерія для України";
 • ЗА III КВАРТАЛ 2015 (випуск 2) для конфігурації "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України".

Детальна інформація про Інформаційно-технологічний супровід (1С: ІТС Україна) представлена у вільному доступі на сайті its.1c.ua в рубриці "Про 1С:ІТС Україна".

3. ВАРІАНТИ ДОГОВОРІВ 1С:ІТС, КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Варіанти договорів на ІТС Україна:

 • ІТС Україна ПРОФ (платний/пільговий без додаткової оплати/пільговий на 12 місяців за схемою 8+4);
 • ІТС Україна ТЕХНО (платний);
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).

До комплекту ІТС Україна ПРОФ включаються:

 • ІТС Україна ПРОФ;
 • сувенір ділового призначення.

До комплекту ІТС Україна ТЕХНО включаються:

 • ІТС Україна ТЕХНО.

До комплекту ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

 • ІТС ПРОФ.
 • ІТС Україна ПРОФ;
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (до складу включено повні дистрибутиви локалізованих конфігурацій для України на платформі 1С:Підприємство).
 • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (кількість дисків може варіюватися)

Склад:

 • Форми звітності, повні дистрибутиви програм і конфігурацій;
 • Довідник партнера по взаємодії;
 • Технологічна інформація.

4. ЦІНИ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077547

ІТС України ПРОФ (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), договір на 1 місяць, грудень 2015 року. Продаж через партнерів. Повна вартість.

750

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

660

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

690

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

720

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

735

 

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1500

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1320

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1380

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1425

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1455

 

Договір на 6 місяців. Повна вартість

2901

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

2520

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

2640

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

2760

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

2880

 

Договір на 12 місяців. Повна вартість

5502

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

4800

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

5010

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

5220

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

5430

 

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3201

 

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546107114

ІТС Україна ТЕХНО (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), грудень 2015 року. Продаж через партнерів

 

 

Договір на 6 місяців

1740

 

Договір на 12 місяців

3300

4.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу Україна

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077561

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

4601546077561

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

4601546077561

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

570

4601546077561

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

480

4601546077561

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

420

4601546077561

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

360

4.3. Ціни на апгрейд з 1С:ІТС Україна ТЕХНО на 1С:ІТС Україна ПРОФ

Вид договора

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

219

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

399

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

579

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

759

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

939

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1119

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1299

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1479

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1659

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1839

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

2019

4.4. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договора

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

576

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

48

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Разова оплата для переходу на мережеву версію (придбання у постачальника сервісу, компанії "1С-СЕД")

360

4.5. Ціни на ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Ціна для партнера любої категорії

грн. зПДВ

ІТС Україна для партнерів. Випуск поточного місяця

-

90

ІТС Україна для партнерів. Договір на 6 місяців

-

315

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: