Випуск ІТС Україна за квітень 2015 року

Відвантаження квітневого випуску ІТС Україна дистриб'юторам починається 08.04.2015 р.

Матеріали квітневого випуску ІТС Україна доступні користувачам в Інтернет-версії, починаючи з 02 квітня 2015 року (докладніше про Інтернет-версію див. розділ "1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ" даного інформаційного листа).

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація
 2. Огляд нових матеріалів квітневого випуску ІТС Україна
 3. Варіанти договорів 1С:ІТС, Комплект поставки
 4. Ціни

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Весняний цикл семінарів "1С:Лекторій"

Запрошуємо до участі у весняному циклі семінарів "1С:Лекторій" за участю методистів 1С:ІТС та запрошених фахівців. Мета проведення семінарів - ознайомити користувачів з останніми змінами в законодавстві та їх відображенням у типових конфігураціях на платформі "1С:Підприємство", представити можливості ІТС Україна і сервісу електронної звітності 1С:Звіт, а також надати можливість користувачам поставити свої запитання по роботі рішень "1С:Підприємство" партнерам-франчайзі, методистам та доповідачам.

Графік проведення "1С:Лекторіїв":

 • Цикл 17-19 березня:
  • 17 березня – м. Одеса,
  • 18 березня – м. Миколаїв,
  • 19 березня – м. Вінниця.
 • Цикл 7-9 квітня:
  • 7 квітня – м. Запоріжжя,
  • 8 квітня – м. Дніпропетровськ,
  • 9 квітня – м. Харків.
 • Цикл 21-23 квітня:
  • 21 квітня – м. Львів,
  • 22 квітня – м. Тернопіль,
  • 23 квітня – м. Рівне.

У ПРОГРАМІ СЕМІНАРІВ "1С:ЛЕКТОРІЇ":

 • ПДВ-2015: нові правила адміністрування.
 • Нове в оподаткуванні податком на прибуток.
 • Відображення останніх змін законодавства України в типових рішеннях "1С:Підприємство 8".
 • Порядок обліку ПДВ в типових конфігураціях та їх взаємодія із сервісом "1С:Звіт".
 • Податковий облік в 2015 році в типових конфігураціях.

Участь для користувачів ІТС Україна ПРОФ - безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Ознайомитися з детальною програмою семінарів в кожному місті

2. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ КВІТНЕВОГО ВИПУСКУ ІТС УКРАЇНА

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

Для користувачів типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України" та "Управління виробничим підприємством для України" опубліковано статтю щодо обліку акцизного податку з роздрібних продажів, в якій описано порядок заповнення нормативно-довідкової інформації, а також порядок нарахування акцизу та складання звітності з акцизного податку в типових конфігураціях.

Для користувачів типових конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" та "Управління торгівлею для України" (ред. 2.3), актуалізована, а для користувачів конфігурації "Управління торговим підприємством для України" додано статтю з методикою оформлення операцій з зворотною тарою. Для користувачів зазначених конфігурацій розглянуто облік зворотної тари у постачальника, у випадках, якщо тара передана покупцю, але не повернута у зв'язку із псуванням, а також облік зворотної тари у покупця, у випадках, якщо тара зіпсована і не може бути повернута постачальнику.

 Для користувачів типових конфігурацій "Бухгалтерія для України" та "Управління торговим підприємством для України" опубліковано статтю з описом особливостей оформлення операцій надання послуг виробничого характеру контрагентам, залежно від порядку розрахунку собівартості цих послуг. Також додано статтю, в який описано правила списання загальновиробничих витрат.

Для користувачів типових конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" та "Управління торгівлею для України" (ред. 2.3) актуалізовано статтю з методикою віднесення додаткових витрат з перевезення стороннім перевізником до митної території України на собівартість придбаних ТМЦ по імпорту. Крім того описано порядок відображення додаткового імпортного збору під час оформлення документа "ВМД по імпорту".

Для користувачів типової конфігурації "Бухгалтерія для України" актуалізовано статтю з введення початкових залишків по об'єктах будівництва, у випадку, якщо необхідно знати точний склад матеріальних витрат, що включені в такий об'єкт.

Для користувачів типових конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата і Управління Персоналом для України" актуалізовані статті, присвячені методиці нарахування сум відпускних за рахунок резерву. В матеріалах уточнено порядок оформлення операції нарахування відпустки за рахунок резерву до реалізації змін з обліку різниць у податковому обліку відповідно до нової редакції розділу 3 ПКУ.

Для користувачів типових конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" у зв'язку із скасуванням справляння пенсійного збору під час безготівковій купівлі валюти оновлено статтю з відображення операцій купівлі та продажу іноземної валюти.

Для користувачів типової конфігурації "Управління торгівлею для України" (ред. 3.0) у зв'язку зі змінами в порядку заповнення податкової накладної опублікована стаття, що описує порядок складання податкових документів для коректного відображення умовних ІПН.

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для бюджетних установ України" і "Комплексний облік для бюджетних установ України" в розділі "Облік ПДВ" додано статтю з описом механізму нумерації податкових документів.

Для користувачів конфігурацій "Зарплата і кадри для бюджетних установ України" і "Комплексний облік для бюджетних установ України" в розділі "Початок роботи, введення початкових залишків" опубліковано статтю з  описом порядку введення інформації, яка у подальшому використовується для коректного розрахунку середнього заробітку для нарахування лікарняних і відпускних. Актуалізовано статтю з методикою введення початкових залишків по розрахунках із співробітниками.

В розділ "Методика проведення розрахунків" додано статтю з методикою відображення оплати праці у святкові та неробочі дні. Оновлено статтю, яка присвячена механізму індексація зарплати співробітників, що працюють за основним місцем роботи. В цій статті на прикладах розглянуто порядок встановлення базового місяця розрахунку індексації в різних ситуаціях, а також описано порядок розрахунку індексації пропорційно відпрацьованому часу.

Адміністраторам систем на платформі "1С:Підприємство 8" рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, що описує адміністрування вузлів розподіленої інформаційної бази.

Фахівцям із впровадження інформаційних систем на платформі "1С:Підприємство 8" пропонуємо оновлені методики розрахунку параметрів серверного обладнання та моніторингу на продукційних серверах.

В рубриці "Додаткові засоби розробки" оновлено стандартні бібліотеки - "1С:Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.2) і "1С:Бібліотека електронних документів (ред. 1.2)". Оновлено зовнішню обробка "Консоль системи компоновки даних" для керованої прикладної програми, яка призначена для запуску на платформі "1С:Підприємство" версій 8.2 та 8.3. В розділі "Посібники" опубліковано версію 1.4 вимог до розробки драйверів для підключення обладнання.

Поради лінії консультацій

В розділі оновлено перелік проблем і порядок їх обходу для користувачів програми здачі електронної звітності 1С:Звіт, а також надані рекомендації та поради щодо роботи користувачів прикладних рішень для України.

Консультації для бухгалтера

В довіднику "ПДВ: правила оподаткування та облік" у зв'язку з останніми змінами законодавства актуалізовано довідкові матеріали, які присвячені загальному порядку складання податкової накладної, а також приклади роботи з податкової накладної в програмах 1С, в тому числі матеріали щодо заповнення обов'язкових і необов'язкових реквізитів податкової накладної, на прикладі типової конфігурації "Бухгалтерія для України".

У зв'язку з останніми змінами законодавства актуалізовано розділ "Відрядження" довідника "Праця і заробітна плата".

У рубриці "Запитання - відповіді від тижневика "Головбух:БЮДЖЕТ" нові консультації та запитання виділені в окрему рубрику "Нове в розділі".

На ІТС представлена нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга", актуалізована станом на 28.03.2015 р..

Форми звітності, релізи програм і конфігурацій

В цей випуск включені наступні компоненти:

 • 1С: Підприємство 8. Версія 8.3.5.1517

1С:Підприємство 8

РЕЛІЗИ КОНФІГУРАЦІЙ:

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України. ПРОФ. Редакція 1.2. Версія 1.2.28 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ)
 • 1С:Бухгалтерія 8 для України. Базова. Редакція 1.2. Версія 1.2.28 (оновлення
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Роздріб для України, редакція 1.0. Версія 1.0.9 (оновлення)
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Роздріб для України, редакція 2.0. Версія 2.0.3 (оновлення)
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління торгівлею для України, редакція 2.3. Версія 2.3.24 (оновлення)
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління торгівлею для України, редакція 3.0. Версія 3.0.11 (оновлення)
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Зарплата і Управління Персоналом для України, редакція 2.1. Версія 2.1.37 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ)
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Зарплата і Управління Персоналом для України (базова версія), редакція 2.1. Версія 2.1.37 (оновлення)
 • 1С: Підприємство 8. Конфігурація Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2. Версія 1.2.27 (оновлення)
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3. Версія 1.3.37 (оновлення)
 • 1С:Бухгалтерія 8 для бюджетних установ України, редакція 1.0. Версія 1.0.47 (оновлення)
 • 1С:Підприємство 8. Зарплата і кадри для бюджетних установ України, редакція 1.0. Версія 1.0.41 (оновлення)
 • 1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України, редакція 1.0. Версія 1.0.47 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ)
 • 1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України (базова версія), редакція 1.0. Версия 1.0.47 (оновлення)

1С:Підприємство 7.7

РЕЛІЗИ КОНФІГУРАЦІЙ:

 • Конфігурація "Зарплата + кадри для України", реліз 7.70.048
 • Конфігурація "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України", реліз 7.70.064

Форми звітності:

 • ЗА I КВАРТАЛ 2015 року (випуск 1) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України" і "Виробництво + послуги + бухгалтерія для України"
 • ЗА I КВАРТАЛ 2015 року (випуск 1) для конфігурації "Зарплата + кадри для України"
 • ЗА I КВАРТАЛ 2015 року (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України"

Детальна інформація про Інформаційно-технологічний супровід (1С: ІТС Україна) містить:

 • опис розділів інформаційної системи для бухгалтерів, кадровиків, керівників і технічних фахівців;
 • опис сервісних та консультаційних послуг, що надаються в рамках договору 1С:ІТС Україна фірмою "1С" і партнерами фірми "1С";
 • сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт";
 • перелік оновлень програм і конфігурацій "1С:Підприємство";
 • ціни та умови договору;
 • сервіс "1С:Лінк".

3. ВАРІАНТИ ДОГОВОРІВ 1С:ІТС, КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Варіанти договорів на ІТС Україна:

 • ІТС Україна ПРОФ (платний/пільговий без додаткової оплати/пільговий на 12 місяців за схемою 8+4);
 • ІТС Україна ТЕХНО (платний);
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).

До комплекту ІТС Україна ПРОФ включаються:

 • ІТС ПРОФ;
 • сувенір ділового призначення.

До комплекту ІТС Україна ТЕХНО включаються:

 • ІТС ТЕХНО.

До комплекту ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

 • ІТС ПРОФ
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Склад:

 • Всі матеріали ІТС Україна ПРОФ (див. Розділ 2 даного інформаційного повідомлення)
 • Повні дистрибутиви локалізованих конфігурацій для України на платформі 1С:Підприємство
 • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (кількість дисків може варіюватися)

Склад:

 • Форми звітності, повні дистрибутиви програм і конфігурацій;
 • Довідник партнера по взаємодії;
 • Технологічна інформація.

4. ЦІНИ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077387

ІТС України ПРОФ (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), договір на 1 місяць, квітень 2015 року. Продаж через партнерів

528

 

Договір на 3 місяці

1056

 

Договір на 6 місяців

2040

 

Договір на 12 місяців

3900

 

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546107039

ІТС Україна ТЕХНО (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), квітень 2015 року. Продаж через партнерів

 

 

Договір на 6 місяців

1224

 

Договір на 12 місяців

2340

4.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу Україна

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077561

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

540

4601546077561

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

486

4601546077561

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

432

4601546077561

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

378

4601546077561

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

324

4601546077561

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

270

4.2. Ціни на ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Дилер

Постій-ний партнер

Більше 100 платних

Дистриб'ютори

і СЦ

Дистриб'ютори

для СЦ, або понад 100 платних

4601546077394

ІТС (Україна).NFR (Розширений комплект для атестованого спеціаліста), випуск 04, квітень 2015

-

-

69

66

60

54

 

ІТС (Україна).NFR (Розширений комплект для атестованого спеціаліста), договір на 6 міс.

-

-

252

234

216

198

Інформація про партнерські ціни на "ІТС Україна" наведена в інф. листі №16777 від 10.06.2013. Інформація про партнерські ціни на "ІТС Україна" при місячній оплаті приведена в інф. листі №16870 від 05.07.2013. Інформація про партнерські ціни ІТС Україна для віддаленого офісу Україна і сервісу здачі електронної звітності "1С:Звіт" наведена в інформаційних листах №13691 від 22.06.2011 та №16058 від 28.12.2012.

 • 81-ІТС Україна ПРОФ (платний);
 • 66-ІТС УКРАЇНА ПРОФ (договір пільгового супроводу на 12 місяців за умови апгрейду) (див. Детальніше в інформаційному листі № 16055 від 28.12.2012 р.);
 • 55-ІТС Україна ТЕХНО;
 • 54-Апгрейд ІТС Україна ТЕХНО на ІТС Україна ПРОФ;
 • 83-ІТС Україна ПРОФ для головного офісу;
 • 84-ІТС Україна ПРОФ для віддаленого офісу (бланк);
 • 85-CЕЗ УКРАЇНА;
 • 86-ІТС Україна. NFR;
 • 87-CЕЗ УКРАЇНА для додаткової юр. особи;
 • 88-CЕЗ Україна для ФОП;
 • 89-CЕЗ Україна для доп. ФОП.


После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: