Сервіс ІТС Галузевий: новий вид пільгового супроводу та нагадування про підвищення цін

Нагадування про підвищення цін на сервіс ІТС Галузевий

В інформаційному листі №2017-1145 від 09.08.2017 р. повідомлено про плановане підвищення цін на сервіс ІТС Галузевий з 01.12.2017 р. Цим листом нагадуємо про підвищення цін на ІТС Галузевий з 1 грудня 2017 р.

Звертаємо увагу, що сервіс ІТС Галузевий можна активувати з будь-якого місяця незалежно від дати придбання. Таким чином ми рекомендуємо прийняти рішення та за необхідності придбати сервіс ІТС Галузевий за старою ціною.

Новий варіант пільгового супроводу галузевих і спеціалізованих продуктів

У вартість галузевих та спеціалізованих програмних продуктів, що супроводжуються із використанням сервісу ІТС Галузевий, включено пільговий супровід за договором ІТС та пільговий супровід у рамках сервісу ІТС Галузевий. Пільговий період надається користувачам на початковому етапі освоєння програми "1С:Підприємство".

З урахуванням успішного досвіду оформлення договору супроводу ІТС рівня ПРОФ за схемою "8+4", і з урахуванням побажань партнерів і користувачів, з 01.12.2017 р. вводиться аналогічний варіант супроводу у рамках сервісу ІТС Галузевий. Користувачам пропонується можливість придбати 12-ти місячний супровід у рамках сервісу ІТС Галузевий (відповідної Категорії) за ціною 8 місяців.

Таким чином, для користувачів, які купують нові галузеві та спеціалізовані рішення, що супроводжуються із використанням сервісу ІТС Галузевий, пропонується можливість вибрати одну з двох схем пільгового супроводу у рамках цього сервісу та отримати або три, або чотири місяці пільгового супроводу:

  • Три місяці пільгового супроводу без додаткової оплати, у разі вибору зазначеного варіанту користувачу слід активувати сервіс ІТС Галузевий пільговий на 3 місяці, що включений у комплект поставки програмного продукту, після закінчення якого необхідна буде платна пролонгація сервісу на загальних умовах.
  • Чотири місяці пільгового супроводу без додаткової оплати після активації сервісу відповідної Категорії на 12 місяців за ціною 8 місяців, у разі вибору цього варіанту слід окремо придбати сервіс "ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців", а 3-х місячний Пільговий сервіс, що включений у комплект поставки програмного продукту, буде зарахований під час оформлення річного пільгового супроводу. Таким чином, разом користувач отримує 12 місяців супроводу у рамках сервісу ІТС Галузевий за пільговою ціною 8-ми місяців. Порядок активації сервісу "ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців" див. нижче.

Вартість і порядок придбання сервісу

Рекомендована вартість сервісу 1С:ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців наведена в таблиці:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

2900001838177

ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців, 1-а Категорія

1800

2900001838184

ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців, 2-а Категорія

3600

2900001838191

ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців, 3-я Категорія

7200

2900001838207

ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців, 4-а Категорія

10800

З рекомендованою вартістю всіх Категорій сервісу 1С:ІТС Галузевий на різні періоди можна ознайомитися на сайті portal.1c.eu/app/branch#prices .

Користувачі можуть придбати сервіс "ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців" за ціною 8-ми місяців тільки у членів громадської організації "Спілка автоматізаторів бізнесу" (САБ). Для придбання членами САБ пільгового сервісу ІТС Галузевий використовується стандартний порядок.

Членам САБ рекомендується заздалегідь, на етапі продажу галузевого або спеціалізованого програмного продукту, що супроводжується у рамках сервісу ІТС Галузевий, розповісти користувачеві про можливість вибору одного з двох варіантів пільгового супроводу в рамках сервісу ІТС Галузевий, і, під час вибору такого варіанту, замовити користувачеві пільговий варіант сервісу "ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців" за ціною 8 місяців разом із замовленням програмного продукту.

Активація пільгового сервісу ІТС Галузевий на 12 місяців

Звертаємо увагу, активувати сервіс "ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців" можна, тільки якщо у користувача є діючий сервіс "1С: ІТС Галузевий Пільговий на 3 місяці". У разі, якщо на момент активації у користувача немає активного сервісу "ІТС Галузевий Пільговий на 3 місяці", або термін дії даного сервісу закінчився, то активацію сервісу "ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців" провести буде неможливо, інформація про це буде виведена у відповідному "спливаючому вікні" на сторінці активації.

Активувати необхідно послідовно - спочатку сервіс "ІТС Галузевий Пільговий на 3 місяці" (включений у поставку галузевого або спеціалізованого програмного продукту), а потім провести активацію пільгового сервісу "ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців". Порядок активації аналогічний порядку активації звичайного сервісу ІТС Галузевий.

Активувати сервіс "ІТС Галузевий Пільговий на 12 місяців" можуть як сам користувач у своєму особистому кабінеті на сайті portal.1c.eu, так і компанія, що обслуговує користувача.

Після придбання програмного продукту та оформлення однієї з двох схем пільгового супроводу за договором ІТС та сервісу ІТС Галузевий, користувач має право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду. Після закінчення пільгового періоду, для супроводу придбаного галузевого або спеціалізованого програмного продукту, користувачу необхідно оформити договір ІТС та сервіс 1С:ІТС Галузевий відповідної Категорії на платній основі. Для оформлення договору ІТС та сервісу ІТС Галузевий користувач може звернутися до партнера, що його обслуговує, або до Центрів Супроводу чи Сертифікованих Сервісних Партнерів.После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: