Інформаційно-технологічний супровід січень 2018 року

Усі матеріали і сервіси інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) активні і доступні користувачам і партнерам, починаючи з 28 грудня 2017 року.

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація.
 2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду.
 3. Ціни.

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

"Зима з ІТС" – акція для користувачів ІТС ПРОФ!

Продовжується акції "Зима з ІТС". Акція проводиться в період з грудня 2017 року по лютий 2018 року (включно). В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою 8 + 4 з грудня 2017 р. або січня-лютого 2018 р. Учасники акції отримають брендований калькулятор.

1С:ЕДО - сервіс ІТС для електронного документообігу

З 1 травня 2017 запущено в комерційну експлуатацію сервіс 1С:ЕДО. 1С:ЕДО – це сервіс ІТС для користувачів програм для автоматизації бізнесу, за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами. Тісна інтеграція сервісу "1С:ЕДО" з програмами для автоматизації бізнесу дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними безпосередньо з програм без створення зовнішніх файлів.

На момент випуску даного інформаційного листа повна інтеграція сервісу "1С:ЕДО" включена в наступні версії типових конфігурацій:

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України (редакція 1.2, починаючи з версії 1.2.41; редакція 2.0, починаючи з версії 2.0.5);
 • 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України (редакція 1.2, починаючи з версії 1.2.42);
 • 1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України (редакція 1.3, починаючи з версії 1.3.51);
 • 1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України (редакція 2.3, починаючи з версії 2.3.37). 

2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2), "Управління торговим підприємством для України" (ред. 1.2) і "Управління виробничим підприємством для України" (ред. 1.3) рекомендуємо ознайомитися з методикою заповнення даних про відповідальних осіб організацій і контрагентів в друкованих формах облікової документації. Для полегшення аналізу облікових даних пропонуємо ознайомитися з порядком виведення загальної суми за певними рядками стандартних бухгалтерських звітів.

Для користувачів конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2) оновлено, а для користувачів конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) додано методику нарахування заробітної плати працівникам, які працюють за договором цивільно-правового характеру (ЦПХ). У ній описані основні нюанси заповнення нормативно-довідкової інформації, а також безпосередньо приклади розрахунку і виплати винагороди за договором ЦПХ.

Користувачам конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) рекомендуємо ознайомитися з механізмом заповнення податкової накладної номенклатурним складом за допомогою спеціальної обробки, а також з прикладами заповнення податкової накладної номенклатурним складом пропорційно сумі зобов'язань і з урахуванням виписаних податкових документів. Для полегшення аналізу облікових даних пропонуємо ознайомитися з порядком виведення загальної суми за певними рядками звітів.

Для користувачів конфігурацій "Зарплата і Управління Персоналом для України" (ред. 2.1) і "Управління виробничим підприємством для України" (ред. 1.3) корисною для ознайомлення буде інформація про облік робочого часу на підприємстві. У матеріалі представлено порядок реєстрації норми робочого часу, методи обліку фактичного використання робочого часу, а також правила формування табеля обліку робочого часу. Опубліковано докладний опис і приклади обліку фактичного використання робочого часу методом "відхилень" і "суцільної реєстрації (ручного табелювання)".

Користувачам конфігурації "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1) рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою виписки податкових документів за операціями поставки в оптовій торгівлі. Корисною для ознайомлення буде методика повернення товарів від покупця, в якій окрему увагу акцентовано на поверненні оплати покупцеві і подальшому відвантаженні товарів, у тому числі при використанні попередніх заявок.

Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Олена Нікітіна, фахівець-консультант компанії "ХВОЯ Інтегра". У матеріалах розглянуто різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Облік запасів" рекомендуємо ознайомитися з методикою використання аналогів номенклатури при нестачі або відсутності залишків на складі.

Для користувачів типових госпрозрахункових конфігурацій оновлена інформація про механізми завантаження курсів валют, також оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за 2017 рік.

Користувачам прикладного рішення для бюджетних установ, а саме, користувачам конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" (ред. 2.1) у розділі "Початок роботи, введення початкових залишків" корисним для ознайомлення буде порядок введення початкових залишків за розрахунками з підзвітними особами. Також рекомендуємо ознайомитися з настройками параметрів обліку, які необхідно виконати перед початком роботи в інформаційній базі, для коректного ведення обліку. У розділі "Робота з документами, довідниками і звітами" пропонуємо ознайомитися з настройками списку, відборів і сортування, а також з настройками друку, для виведення необхідної облікової інформації.

Для користувачів конфігурації "BAS ERP" (ред. 2.1) опубліковано документацію.

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад з роботи у прикладних рішеннях для автоматизації бізнесу.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "ФРЕДО".

Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1С:Звіт"" довідника "1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами" доповнено порядком звірки даних контрагентів, що внесені у програму, з даними єдиного довідника контрагентів на сервері документообігу. Звірка даних важлива, в першу чергу, для заповнення податкових документів, оскільки правильність їх заповнення гарантує суттєве зменшення випадків відмови при реєстрації в ЄРПН та погодженні з контрагентами. В матеріалі також описано порядок відправки реквізитів власної організації в єдиний довідник контрагентів.

Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "1С:Звіт": 01.00.310 - 01.00.313.

Звертаємо увагу, що для мінімізації кіберзагроз у наших користувачів тимчасово відключено автоматичне оновлення, завантаження ліцензій програми "1С:Звіт", а також автоматичне завантаження сертифікатів контрагентів. Тобто, оновлення, ліцензії та сертифікати контрагентів необхідно завантажувати безпосередньо з сайту розробника fredo.com.ua.

Також нагадуємо, що для коректної роботи рекомендується використовувати останній актуальний дистрибутив програми "1С:Звіт".

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими користувачам в рамках сервісу "Консультації аудитора". Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС рівня ПРОФ.

Консультації для бухгалтера

У розділі "Податкова звітність з ПДВ" довідника "Регламентована звітність" наведено порядок заповнення Додатку Д7 до податкової декларації з ПДВ. Матеріал буде цікавий платникам ПДВ, які здійснюють річний перерахунок частки використання товарів/послуг та необоротних активів в оподатковуваних операціях, оскільки саме вони зобов'язані подати Додаток Д7 за останній звітний період 2017 року. У зв'язку з проведенням даного перерахунку необхідно скласти розрахунки коригування до зведених податкових накладних, особливості заповнення яких наведені у розділі "Податкова накладна та її замінники" довідника "ПДВ: правила оподаткування та облік".

У довіднику "Бухгалтеру на замітку" опубліковано приклад розрахунку тривалості робочого часу на 2018 рік. Також оновлено приклад розрахунку на 2017 рік з урахуванням святкового (неробочого) дня 25 грудня (Різдво Христове).

Довідник "Податок на прибуток: від обліку до звіту" доповнено новим розділом "Об'єкт і база оподаткування", в якому розглянуті порядок визначення об'єкта та бази оподаткування податком на прибуток, а також порядок розрахунку річного доходу, що дозволяє платнику податків визначати об'єкт оподаткування без урахування різниць, що виникають згідно з розділом III Податкового кодексу України.

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 28.12.2017: ДФСУ про застосування фізичними особами - підприємцями на спрощеній системі оподаткування РРО при здійсненні розрахунків через Інтернет, в т.ч. при продажу програмного забезпечення (its.1c.ua/db/acttaxu#content:1749:hdoc).
 • Коментар від 19.12.2017: Мінсоцполітики України відкликало (визнало таким, що втратив силу) лист від 13.02.2017 р. № 317/0 / 101-17 / 282, в якому роз'яснювалося, що сума індексації включається в виплати, що враховуються в заробітну плату при забезпеченні її мінімального розміру (its.1c.ua/db/acttaxu#content:1742:hdoc).
 • Коментар від 11.12.2017: Верховна Рада України прийняла Закон України від 05.10.2017 р. № 2163-VIII "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України" (its.1c.ua/db/acttaxu#content:1736:hdoc).
 • Коментар від 11.12.2017: Мінфін України вніс зміни до Порядку обліку платників податків і зборів (its.1c.ua/db/acttaxu#content:1732:hdoc).

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у січні 2018 року.

Додано нові консультації та відповіді на питання у довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На ІТС представлена актуальна станом на 28.12.2017 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

Консультації для бюджетної сфери

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим матеріалом "Розгляд та оцінка тендерних пропозицій", в якому проаналізовано порядок розгляду та оцінки тендерних пропозицій учасників, наведено перелік критеріїв оцінки, приведена ціна, методика розрахунку критеріїв оцінки, показано наглядні приклади. Також додано матеріал "Продовження дії договору про закупівлю", в якому розглянуті умови та порядок оформлення продовження дії договору про закупівлю на 20 відсотків, можлива кількість таких продовжень та виконання зобов’язань. Інформація, що наведена у матеріалах, корисна суб’єктам державного сектору, комерційним підприємствам — постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

1С:Підприємство 8

Технологічна платформа:

 • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.11.2899.
 • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.10.2699.

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. ПРОФ", редакція 2.0, версія 2.0.7 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. Базова", редакція 2.0, версія 2.0.7 (оновлення);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. ПРОФ", редакція 1.2, версія 1.2.43 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. Базова", редакція 1.2, версія 1.2.43 (оновлення);
 • Конфігурація "Зарплата і Управління Персоналом для України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.46 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • Конфігурація "Зарплата і Управління Персоналом для України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.46 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління торговим підприємством для України", редакція 1.2, версії 1.2.44 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління виробничим підприємством для України", редакція 1.3, версія 1.3.54 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. ПРОФ", редакція 1.6, версія 1.6.5 (оновлення + перехід з версій Мікро і Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. Базова", редакція 1.6, версія 1.6.5 (оновлення + перехід з версії Мікро на Базову);
 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. Мікро", редакція 1.6, версія 1.6.5 (оновлення);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.13 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.14 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.13 (оновлення);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.14 (оновлення);
 • Конфігурація "BAS ERP", редакція 2.1, версія 2.1.1.86.

3. ЦІНИ

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-технологічний супровід облікової системи рівня ПРОФ (ІТС ПРОФ), договір на 1 місяць, січень 2018 року. Продаж через партнерів. Повна вартість

1200

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

900

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

990

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1080

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1170

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1800

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1560

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1650

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1710

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1770

Договір на 6 місяців. Повна вартість

3450

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

3000

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

3150

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

3300

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

3390

Договір на 12 місяців. Повна вартість

6450

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

5700

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

6090

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

6270

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

6390

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3810

 

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-технологічний супровід облікової системи рівня ТЕХНО (ІТС ТЕХНО), січень 2018 року. Продаж через партнерів

 

Договір на 6 місяців

2400

Договір на 12 місяців

4500

3.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

900

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

810

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

540

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

450

3.2. Ціни на апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ

Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

180

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

360

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

540

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

720

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

900

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1080

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1260

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1440

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1620

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1800

ІТС апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

1980

3.3. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

240

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

21

Перехід на мережеве використання сервісу "1С:Звіт" або "1С:ЕДО" (разовий платіж, для кожного підприємства)

360

3.4. Ціни на сервіс електронного документообігу "1С:ЕДО"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

1С:ЕДО. Основне підключення (вартість за 1 місяць)

51

1С:ЕДО. Додаткове підключення (вартість за 1 місяць)

51

Перехід на мережеве використання сервісу "1С:Звіт" або "1С:ЕДО" (разовий платіж, для кожного підприємства)

360

3.5. Ціни на ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Ціна для партнера любої категорії

грн. з ПДВ 20%

ІТС для партнерів. Випуск поточного місяця

-

120

ІТС для партнерів. Договір на 6 місяців

-

390

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150

Сервіс електронного документообігу "1С:ЕДО" NFR. Договір на 12 місяців

-

210



После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: