Інформаційно-технологічний супровід червень 2019 року

 1. Важлива інформація.
 2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду.
 3. Ціни.

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Запрошуємо на семінар "Лекторій"

Запрошуємо на семінар "Лекторій" на тему "Відпустки та відрядження – 2019. Зарплата та кадри у ФОП", який відбудеться в Києві 25 червня 2019 року в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Для користувачів ІТС, які не зможуть взяти участь в семінарі, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу.

Участь або онлайн-трансляція БЕЗКОШТОВНІ для користувачів з діючим договором ІТС ПРОФ!

Ознайомитися з детальною програмою семінару, а також зареєструватися на захід можна на сайті Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу".

"Літо з ІТС" – акція для користувачів ІТС ПРОФ!

Продовжується акція "Літо з ІТС". Акція проводиться в період з травня по серпень 2019 року (включно). В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою 8 + 4 з травня, червня, липня або серпня 2019 року.

Усі зареєстровані учасники акції отримають у подарунок стильний рюкзак з логотипом "ІТС".

Ознайомитися з правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/leto.

Доступ до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до технічної документації).

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС (https://its.1c.ua) не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС (https://portal.1c.eu/).

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою [email protected]

Питання про роботу Порталу ІТС (portal.1c.eu) можна задавати на [email protected]

2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8

У поточному випуску для користувачів типової госпрозрахункової конфігурації "Бухгалтерія для України" в розділі "Торговельні операції" опубліковано методики відображення комісійної торгівлі при обліку у комітента і комісіонера.

Розділ "Облік грошових коштів" доповнено порядком обліку рухів безготівкових грошових коштів.

У розділі "Облік основних засобів" опубліковано методику дооцінки основних засобів з нульовою залишковою вартістю.

Розділ "Податковий облік" доповнено порядком обліку інших податків на прикладі нарахування і перерахування в бюджет земельного податку. У підрозділі "Облік ПДВ" оновлено методику відображення ПДВ при отриманні послуг від нерезидента, а також порядок використання запасів у неоподатковуваній ПДВ діяльності в процесі роботи.

Користувачам конфігурації "Управління торговим підприємством для України" у розділі "Розрахунок заробітної плати" рекомендуємо ознайомитися з сервісними можливостями документа "Введення відомостей про планові нарахування та утримання", який дозволяє: змінити спосіб відображення зарплати в регламентованому обліку; змінити значення розміру нарахування; припинити дію раніше призначеного нарахування і додати нове нарахування; припинити дію раніше призначених та додати нові внески ЄСВ ФОП.

Користувачам конфігурацій "Управління торговим підприємством для України" і "Управління виробничим підприємством для України" в розділі "Податковий облік" рекомендуємо ознайомитися з порядком обліку інших податків на прикладі нарахування і перерахування в бюджет земельного податку. У підрозділі "Облік ПДВ" оновлено методику відображення ПДВ при отриманні послуг від нерезидента, а також порядок використання запасів у неоподатковуваній ПДВ діяльності в процесі роботи.

Для користувачів конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" у розділі "Робота з довідниками і документами, сервісні функції" рекомендуємо ознайомитися з порядком групової зміни рядків табличних частин документів, а також з порядком додавання печаток, підписів або логотипів у друковані форми документів.

Методична підтримка типових рішень BAS

Користувачам конфігурації "BAS ERP" у розділі "Необоротні активи" рекомендуємо ознайомитися з методикою вибуття основних засобів.

Розділ "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" доповнено методикою реєстрації доплат за суміщення професій, виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника та збільшення обсягу робіт.

У розділі "Податковий облік" оновлено методику відображення ПДВ при отриманні послуг від нерезидента.

Користувачам конфігурацій "BAS ERP" та "BAS Управління торгівлею" у розділі "Ціноутворення" рекомендуємо ознайомитися з методикою погодження (затвердження) цін у торговому підприємстві.

У розділах "Початок роботи, введення початкових залишків" та "Адміністрування інформаційної бази", в матеріали по налаштуванню обмеження доступу за допомогою груп доступу, внесено уточнення з приводу уповільнення роботи програми у разі включення даного функціоналу.

Для користувачів конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" у розділі "Сервісні функції" представлено методику автоматичного оновлення типової конфігурації через Інтернет.

Розділ "Адміністрування інформаційної бази" доповнено методикою зберігання версій об’єктів.

Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "червень 2018 року – травень 2019 року".

Поради лінії консультацій щодо роботи в рішеннях "1С:Підприємства"

У розділі оновлено перелік рекомендацій і відповідей на питання щодо роботи прикладних рішень "1С:Підприємства".

Консультації з питань роботи рішень BAS

У розділі оновлено перелік рекомендацій та відповідей на питання з роботи рішення "BAS ERP".

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У рубриці "Методичні рекомендації з використання сервісів "FREDO" довідника "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" опубліковано методику роботи з захищеним носієм секретних ключів, який призначений для зберігання особистого ключа та має вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на нього даних від несанкціонованого доступу, їх копіювання та використання.

Також опубліковано опис роботи з модулем "Звірка документів з ЄРПН", що реалізований у сервісі "FREDO Звіт". Модуль призначений для порівняння кількості документів, які зареєстровані на певну установу в Єдиному Реєстрі податкових накладних та кількості таких документів у "FREDO".

Рубрику "Консультації з питань роботи сервісів "FREDO" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.01.005 – 01.01.008.

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора" http://its.1c.ua/db/answauditu. Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС рівня ПРОФ.

Задати питання аудитору можна за адресою [email protected] або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

Консультації для бухгалтера

Розділ "Оподаткування доходів нерезидентів (податок на репатріацію)" довідника "Податок на прибуток: від обліку до звіту" доповнено новим матеріалом "Облік податку, утриманого з доходу нерезидента - юридичної особи (податку на репатріацію)".

У зв'язку зі змінами в законодавстві актуалізовані окремі підрозділи розділу "Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО)" довідника "Праця і заробітна плата", зокрема:

 • "Загальні положення";
 • "Платники та податкові агенти, їх права та обов'язки";
 • "Об'єкт і база оподаткування";
 • "Ставки податку";
 • "Податкова соціальна пільга";
 • "Нарахування (утримання) податку";
 • "Повернення надміру сплачених сум податку";
 • "Перерахунок податку".

У довіднику "Праця і заробітна плата" на прикладі роботи в конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України" оновлено порядок і приклади розрахунку, виплати та обліку допомоги по тимчасовій втраті працездатності в зв'язку з нещасним випадком або профзахворюванням розділу "Лікарняні, декретні та інші види соціального забезпечення". Матеріали також актуальні для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України".

У розділі "Податкова накладна та її замінники" довідника "ПДВ: правила оподаткування та облік" оновлено опис загальних правил складання податкової накладної на прикладі обліку в типовій конфігурації "Бухгалтерія для України".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 31.05.2019: ДФСУ затвердила новий Державний реєстр РРО (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2250/hdoc).
 • Коментар від 31.05.2019: Мінсоцполітики України: чинним законодавством про працю не передбачено обов'язковість фізичної особи - підприємця мати штатний розклад (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2247/hdoc).
 • Коментар від 17.05.2019: КМУ затвердив зміни до Порядку призупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН і в інші порядки, затверджені постановою КМУ від 21.02.2018 р № 117 (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2238/hdoc).
 • Коментар від 14.05.2019: НБУ посилив нагляд за здійсненням готівкових розрахунків та веденням банками касових операцій (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2232/hdoc).

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій", на якому було обговорено тему підвищення кваліфікації бухгалтера до фінансового директора через використання управлінських інструментів в системах автоматизації бізнесу. Запис доповідей здійснено 24 травня 2019 року в Києві. Переглянути відеоматеріали (http://its.1c.ua/lector/) можуть користувачі, які мають договір ІТС рівня ПРОФ.

У розділі "Періодика і книги" опубліковано матеріали журналів "Бухгалтер" Олександра Кірша № 16-20 за 2019 рік.

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у червні 2019 року.

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.05.2019 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

Консультації для бюджетної сфери

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим матеріалом "Е-каталоги в публічних закупівлях" в зв’язку з введенням в дію 25 квітня 2019 р. на порталі ProZorro пілотного проекту Е-каталогів, за допомогою яких публічні закупівлі деяких товарів можна буде робити як в онлайн-магазині. У розділі наведена інформація щодо адміністрування електронного каталогу "Prozorro-market", його користувачів, порядку відбору постачальників, здійснення замовлень та поставок товарів. Інформація корисна суб’єктам державного сектору, комерційним підприємствам — постачальникам товарів для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

Довідник "Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору" у розділі "Зобов’язання" доповнено новим матеріалом "Розрахунки за товари, роботи та послуги". В матеріалі представлена інформація щодо визнання в обліку зобов’язань згідно НП(С)БОДС 128 "Зобов’язання", поділу дебіторської, кредиторської заборгованостей за строками виникнення, строками погашення, а також відображення в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності.

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм" https://portal.1c.eu/applications/65.

Технологічна платформа:

 • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.14.1779.
 • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.13.1865.

Типові конфігурації для "1С:Підприємства 8":

 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. ПРОФ", редакція 1.6, версія 1.6.9.1 (оновлення + перехід з версій Мікро і Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. Базова", редакція 1.6, версія 1.6.9.1 (оновлення + перехід з версії Мікро на Базову);
  • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. Мікро", редакція 1.6, версія 1.6.9.1 (оновлення).

Типові конфігурації для Business Automation Software:

 • Конфігурація "BAS ERP", редакція 2.1, версія 2.1.9.3;
 • Конфігурація "BAS Документообіг КОРП", редакція 2.1, версія 2.1.2.2;
 • Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля", редакція 2.2, версія 2.2.8.2;
 • Конфігурація "BAS Управління торгівлею", редакція 3.2, версія 3.2.9.4;
 • Конфігурація "BAS Управління холдингом", редакція 2.0, версія 2.0.14.2.

3. ЦІНИ

ІТС

Вид договору ІТС

Договір

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ

ІТС ПРОФ 

 

12 міс.

6450

 

6 міс.

3450

 

3 міс.

1800

 

окремий випуск

1200

 

із щомісячною оплатою

600

 

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4

3810

 

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 (із щомісячною оплатою, перші 8 місяців)

510

ІТС ТЕХНО 

 

12 міс.

4500

 

6 міс.

2400

 

із щомісячною оплатою

420

ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ на 12 міс. (залежно від кількості дозволів

 

від 1 до 5

900

 

від 6 до 10

810

 

від 11 до 20

720

 

від 21 до 50

630

 

від 51 до 100

540

 

більше 100

450

Апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ

 

доплата за 1 місяць

180

 

доплата за 2 місяці

360

 

доплата за 3 місяці

540

 

доплата за 4 місяці

720

 

доплата за 5 місяців

900

 

доплата за 6 місяців

1080

 

доплата за 7 місяців

1260

 

доплата за 8 місяців

1440

 

доплата за 9 місяців

1620

 

доплата за 10 місяців

1800

 

доплата за 11 місяців

1980

ІТС ПРОФ за програмою лояльності

Придбаний договір ІТС

Тривалість попереднього договору ІТС

12 міс. або 
пільговий 8+4

6 міс.

3 міс. 
(в т.ч. пільговий)

1 міс.

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ

ІТС ПРОФ на 12 місяців

5700

6090

6270

6390

ІТС ПРОФ на 6 місяців

3000

3150

3300

3390

ІТС ПРОФ на 3 місяці

1560

1650

1710

1770

ІТС ПРОФ на 1 місяць

900

990

1080

1170

Сервіс ІТС Галузевий

Вид сервісу 
ІТС Галузевий

Кількість місяців

Рекоменд. роздрібна ціна, грн., без ПДВ

ІТС Галузевий 1-ї Категорії

 

1 міс.

360

 

3 міс.

780

 

6 міс.

1440

 

12 міс.

2700

 

Пільговий 12 міс.

1800

ІТС Галузевий 2-ї Категорії

 

1 міс.

720

 

3 міс.

1560

 

6 міс.

2880

 

12 міс.

5400

 

Пільговий 12 міс.

3600

ІТС Галузевий 3-ї Категорії

 

1 міс.

1440

 

3 міс.

3120

 

6 міс.

5760

 

12 міс.

10800

 

Пільговий 12 міс.

7200

ІТС Галузевий 4-ї Категорії

 

1 міс.

2160

 

3 міс.

4650

 

6 міс.

8700

 

12 міс.

16200

 

Пільговий 12 міс.

10800

Сервіси FREDO Звіт і FREDO ДокМен

Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн., без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 1 місяць

102

Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

240

Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 1 місяць

21

Доступ до онлайн-сервісу FREDO ДокМен (основне підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць

51

Доступ до онлайн-сервісів FREDO ДокМен (додаткове підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць

51

Оновлення програмної продукції FREDO до мережевої версії

360

Сервіс Консультації аудиторів

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, 
грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора"

450

Сервіс Пактум.Контрагент

Назва сервісу

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс.

3000

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс.

2000

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс.

600

Сервіс FlyDoc

Назва сервісу

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для юридичної особи на 1 рік

5000

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік

2500После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: