Випуск ІТС Україна за лютий 2016 року

Відвантаження лютневого випуску ІТС Україна дистриб'юторам починається 05.02.2016 р.

Матеріали лютневого випуску ІТС Україна доступні користувачам в Інтернет-версії, починаючи з 04 лютого 2016 року (докладніше про Інтернет-версію див. розділ "1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ" цього інформаційного листа).

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація
 2. Огляд нових матеріалів лютневого випуску ІТС Україна
 3. Варіанти договорів 1С:ІТС, Комплект поставки
 4. Ціни

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

"Зима подарунків 1С:ІТС Україна" - акція для користувачів 1С:ІТС Україна ПРОФ!

З листопада 2015 р. по березень 2016 р. (включно) проводиться акція "Зима подарунків". В акції можуть взяти участь зареєстровані користувачі програми "1С: Підприємство", які уклали платний договір 1С:ІТС Україна ПРОФ на 6 або 12 місяців, пільговий договір 1С:ІТС Україна ПРОФ за схемою 4 + 8 з листопада, грудня, січня, лютого, березня або перейшли в зазначений період на договір 1С:ІТС Україна рівня ПРОФ з договору 1С:ІТС Україна рівня ТЕХНО. Учасники акції отримають оригінальний подарунок - монопод для селфі.

Додатково учасники акції, які в період проведення акції продовжили свій 12-місячний договір 1С:ІТС Україна ПРОФ ще на рік, також отримають подарунки за програмою лояльності.

2. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ЛЮТНЕВОГО ВИПУСКУ ІТС УКРАЇНА

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України" та "Управління торговим підприємством для України" рекомендуємо ознайомитися з методикою коригування податкових зобов'язань, у разі зміни цільового призначення запасів. Методика буде цікава підприємствам, які придбавали запаси для використання в неоподатковуваних ПДВ операціях, тобто в повному обсязі нараховували податковий кредит за такими придбаннями і оформляли умовний продаж, а за фактом будуть використовувати запаси в оподатковуваних ПДВ операціях.

Оновлено порядок заповнення документа "Зміна податкового призначення запасів". Увагу в ньому акцентовано на послідовність заповнення документа, для коректного оформлення операції зміни цільового призначення запасів.

Користувачам зазначених конфігурацій рекомендуємо ознайомитися з методикою оформлення повернення товарів постачальнику з роздрібних торгових точок. У матеріалі описаний порядок розрахунку торгової націнки при поверненні товарів постачальнику, а також порядок виникнення доходів або збитків у разі, якщо розрахована собівартість товарів, що повертаються, не збігається з їх "первісної" собівартістю.

Для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України" і "Управління виробничим підприємством для України" оновлено методики оформлення операцій оренди автомобіля у фізичної особи та модернізації нематеріальних активів.

Актуалізована стаття, що описує основні методи нарахування амортизації нематеріальних активів у бухгалтерському та податковому обліку.

Також оновлено матеріали, присвячені методам нарахування амортизації нематеріальних активів. У них на прикладах розглянуто порядок призначення способів розрахунку амортизації при прийнятті до обліку нематеріальних активів та числові приклади розрахунку амортизації по кожному з методів.

Також рекомендуємо ознайомитися з оновленим порядком оформлення операції продажу нематеріальних активів. У матеріал додано приклади складання податкових документів, у тому числі і в разі продажу нематеріальних активів за ціною нижче звичайної.

Користувачам конфігурації "Бухгалтерія для України" рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою налаштування прав доступу до даних. У ній описано механізм розподіленого доступу до даних по організаціях, який дозволяє організувати роботу користувачів таким чином, щоб кожен з них міг бачити і редагувати дані тільки по одній організації, і не мати доступу до інформації, пов'язаної з іншими організаціями.

Користувачам конфігурацій "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" і "Управління торгівлею для України" (ред. 2.3) рекомендуємо ознайомиться з актуалізованою методикою резервування товарів на складах з урахуванням груп доступності. У матеріалі розглянуто порядок автоматичного заповнення схеми резервування товарів тільки на складах, що визначені доступними для менеджера (користувача), який в даний момент працює з програмою.

Користувачам конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" і "Управління торгівлею для України" (ред. 2.3) рекомендуємо ознайомитися з варіантами оформлення додаткових витрат при надходженні товарів. У статті описано порядок оформлення витрат, які включаються до собівартості придбаних товарів і витрат, що відносяться на витрати періоду.

Для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України" додано опис функціоналу "Закриття місяця", який дозволяє виконувати налаштування і контроль процедури закриття місяця, і допомагає координувати взаємодію відповідальних осіб, які виконують окремі регламентні операції.

Для користувачів конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата і Управління Персоналом для України" опублікована методика оформлення відпусток по догляду за дитиною до 3-х років. Наведено приклади оформлення зазначеного виду відпустки, а також передчасного повернення на роботу співробітниці, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років.

Для користувачів конфігурації "Роздріб для України" (ред 2.0.) у розділі "Початок роботи з програмою" опубліковано порядок початкового заповнення інформації про власне підприємство: схему оподаткування, склади, магазини, каси. Описані налаштування контролю залишків товарів на складах. Також додано опис початкового заповнення інформації про ділових партнерів підприємства (контрагентів і співробітників).

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для бюджетних установ України" і "Комплексний облік для бюджетних установ України" в новому розділі "Облік договорів та грошових коштів" опублікована методика роботи з обробкою "Робочий стіл "Банк"". У формі обробки відображаються доступні кошторисні призначення і залишки по них, також є можливість оформляти вхідні договори і взяті за ними зобов'язання, формувати документи юридичних зобов'язань, фінансових зобов'язань, вихідні платіжні доручення.

Додана методика роботи з обробкою "Робочий стіл "Каса"". Вона дозволяє створювати касові документи, відображає залишки в касі в розрізі джерел фінансування та кодів економічної класифікації видатків, дозволяє формувати різні звіти.

Користувачам конфігурацій "Бухгалтерія для бюджетних установ України" і "Зарплата і Кадри для бюджетних установ України" у розділі "Методики проведення розрахунків" рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою відображення оплати мобілізованим співробітникам. У матеріал додано опис нового звіту "Звіт про компенсацію мобілізованим працівникам".

Оновлена методика виплати авансів заробітної плати фіксованими сумами. У матеріалі додано опис можливості розрахунку авансових сум із зарплати з урахуванням/без урахування внутрішнього сумісництва.

Для розробників систем на платформі "1С:Підприємство 8" в розділі "Обмін даними, прикладні технології" опублікована конфігурація "1С:Конвертація Даних 3.0".

У рубриці "Стандартні бібліотеки" оновлена "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.3).

У рубриці "Універсальні звіти та обробки" оновлена обробка, що дозволяє виконувати групову зміну об'єктів.

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад по роботі у прикладних рішеннях для України.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "1С-СЕД".

Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1С:Звіт"" доповнено описом порядку створення, заповнення та подання Декларації з ПДВ. У матеріалі описано порядок заповнення Декларації з ПДВ безпосередньо даними системи "1С:Підприємство", без необхідності створення проміжних файлів і їх завантаження у програму здачі звітності.

Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

Консультації для бухгалтера

У зв'язку з дією норм нової редакції розділу 3 ПКУ, яка передбачає паралельний облік необоротних активів для цілей бухгалтерського і податкового обліку, актуалізований розділ "Нематеріальні активи і їх амортизація" довідника "Податок на прибуток: від обліку до звіту" в частині обліку в 1С. У ньому оновлені порядок обліку та приклади оформлення господарських операцій з нематеріальними активами у типовій конфігурації "Бухгалтерія для України".

Додано нові консультації і питання у рубриці "Запитання - відповіді від тижневика "Головбух:БЮДЖЕТ"".

На ІТС представлена нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга", актуалізована станом на 28.01.2016 р.

Форми звітності, релізи програм і конфігурацій

В цей випуск включені наступні компоненти:

1С:Підприємство 8

Релізи конфігурацій:

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України. ПРОФ. Редакція 1.2. Версія 1.2.34 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • 1С:Бухгалтерія 8 для України. Базова. Редакція 1.2. Версія 1.2.34 (оновлення);
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Зарплата і Управління Персоналом для України, редакція 2.1. Версія 2.1.42 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Зарплата і Управління Персоналом для України (базова версія), редакція 2.1. Версія 2.1.42 (оновлення);
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління торгівлею для України, редакція 3.1. Версія 3.1.1 (повний реліз + оновлення);
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2. Версія 1.2.35 (оновлення);
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3. Версія 1.3.43 (оновлення);
 • 1С:Бухгалтерія 8 для бюджетних установ України, редакція 1.0. Версія 1.0.52 (оновлення);
 • 1С:Підприємство 8. Зарплата і кадри для бюджетних установ України, редакція 1.0. Версія 1.0.46 (оновлення);
 • 1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України, редакція 1.0. Версія 1.0.54 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • 1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України (базова версія), редакція 1.0. Версія 1.0.54 (оновлення).

1С:Підприємство 7.7

Релізи конфігурацій:

 • Конфігурація "Бухгалтерській облік для України", реліз 7.70.317;
 • Конфігурація "Бухгалтерській облік для України"  для базової версії, реліз 7.70.317;
 • Конфігурація "Зарплата + кадри для України ", реліз 7.70.053;
 • Конфігурація "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України ", реліз 7.70.072.

Форми звітності:

 • ЗА IV КВАРТАЛ 2015 (випуск 1) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України" і "Виробництво + послуги + бухгалтерія для України";
 • ЗА IV  КВАРТАЛ 2015 (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України".

3. ВАРІАНТИ ДОГОВОРІВ 1С:ІТС, КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Варіанти договорів на ІТС Україна:

 • ІТС Україна ПРОФ (платний/пільговий без додаткової оплати/пільговий на 12 місяців за схемою 8+4);
 • ІТС Україна ТЕХНО (платний);
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).

До комплекту ІТС Україна ПРОФ включаються:

 • ІТС Україна ПРОФ;
 • сувенір ділового призначення.

До комплекту ІТС Україна ТЕХНО включаються:

 • ІТС Україна ТЕХНО.

До комплекту ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

 • ІТС ПРОФ;
 • ІТС Україна ПРОФ;
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (до складу включено повні дистрибутиви локалізованих конфігурацій для України на платформі 1С:Підприємство);
 • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (кількість дисків може варіюватися).

Склад:

 • Форми звітності, повні дистрибутиви програм і конфігурацій;
 • Довідник партнера по взаємодії;
 • Технологічна інформація.

4. ЦІНИ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077349

ІТС України ПРОФ (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), договір на 1 місяць, лютий 2016 року. Продаж через партнерів. Повна вартість

750

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

660

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

690

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

720

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

735

 

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1500

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1320

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1380

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1425

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1455

 

Договір на 6 місяців. Повна вартість

2901

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

2520

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

2640

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

2760

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

2880

 

Договір на 12 місяців. Повна вартість

5502

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

4800

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

5010

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

5220

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

5430

 

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3201

 

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546107015

ІТС Україна ТЕХНО (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), лютий 2016 року. Продаж через партнерів

 

 

Договір на 6 місяців

1740

 

Договір на 12 місяців

3300

4.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу Україна

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077561

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

4601546077561

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

4601546077561

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

570

4601546077561

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

480

4601546077561

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

420

4601546077561

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

360

4.3. Ціни на апгрейд з 1С:ІТС Україна ТЕХНО на 1С:ІТС Україна ПРОФ

Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

219

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

399

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

579

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

759

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

939

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1119

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1299

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1479

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1659

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1839

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

2019

4.4. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

576

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

48

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Разова оплата для переходу на мережеву версію (придбання у постачальника сервісу, компанії "1С-СЕД")

360

4.5. Ціни на ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Ціна для партнера любої категорії

грн. з ПДВ

ІТС Україна для партнерів. Випуск поточного місяця

-

90

ІТС Україна для партнерів. Договір на 6 місяців

-

315

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: