Випуск ІТС Україна за вересень 2015 року

Відвантаження вересневого випуску ІТС Україна дистриб'юторам починається 07.09.2015 р.

Матеріали вересневого випуску ІТС Україна доступні користувачам в Інтернет-версії, починаючи з 02 вересня 2015 року (докладніше про Інтернет-версію див. розділ "1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ" даного інформаційного листа).

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація
 2. Огляд нових матеріалів вересневого випуску ІТС Україна
 3. Варіанти договорів 1С:ІТС, Комплект поставки
 4. Ціни

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

З липня 2015 змінилися ціни на 1С:ІТС Україна і запущена програма лояльності для користувачів ІТС Україна ПРОФ

З метою забезпечення сприятливих умов для регулярного і безперервного супроводу користувачів "1С:Підприємства", а також для заохочення користувачів, які регулярно і без перерв укладають договори 1С:ІТС Україна ПРОФ, при укладанні чергового договору 1С:ІТС Україна ПРОФ користувачі отримують знижку в залежності від дати закінчення та тривалості попереднього договору. Звертаємо увагу, що програма лояльності поширюється тільки на договори 1С:ІТС Україна рівня ПРОФ при безперервному продовженні з наступних видів 1С:ІТС Україна: ПРОФ, ТЕХНО, Пільговий.

2. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ВЕРЕСНЕВОГО ВИПУСКУ ІТС УКРАЇНА

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

Для користувачів типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України" і "Управління виробничим підприємством для України" у зв'язку зі змінами в порядку нарахування податкового кредиту в повному обсязі при придбанні, оновлена методика оформлення операцій придбання товарів і послуг для використання в частково оподатковуваних операціях (пропорційний ПДВ).

Користувачам конфігурації "Управління торговим підприємством для України" рекомендуємо ознайомитися з новим підрозділом розрахунку заробітної плати "Облік відпусток". У ньому опубліковано матеріали з обліку відпусток в типовій конфігурації, в тому числі додано загальний порядок оформлення різних видів відпусток, а також докладний опис порядку оформлення: відпусток без збереження заробітної плати; відпустки по вагітності та пологах; відпусток по догляду за дитиною до 3-х і 6-ти років.

Для користувачів типової конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" додано статтю з описом послідовності оформлення операції зміни податкового призначення при фактичному надходженні товарів / послуг, у разі якщо воно відрізняється від податкового призначення зазначеного в податковій накладній за передоплатою. У статті увагу акцентовано на порядку коригування податкового кредиту шляхом складання розрахунків коригувань.

Оновлено статтю щодо відображення в обліку послуг банку, з можливістю віднесення витрат на собівартість виробництво і сформувати рухи у регістрах витрат.

Для користувачів типових конфігурацій "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" і "Управління торгівлею для України" (ред. 2.3) актуалізована стаття з прикладами оформлення відвантаження товарів менеджерами торгового підприємства. У ній описано порядок оформлення документів на відвантаження товарів за замовленням покупця; оформлення документів менеджером за замовленням покупця при фактичному відвантаженні з різних складів комірниками торгового підприємства; оформлення відвантаження товарів за готівковий розрахунок з поділом факту оплати і відвантаження товарів.

Для користувачів всіх типових конфігурацій в розділі "Методична підтримка 1С:Підприємства 8" опублікована стаття з описом способу визначення типової або зміненої конфігурації. Також додано статтю с описом порядку постановки конфігурації на підтримку розробника.

Для користувачів конфігурації "Торгівля для приватних підприємців України" додано опис механізму завантаження курсів валют.

Для користувачів конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" оновлено опис первинних налаштувань, що забезпечують можливість розширення стандартної функціональності конфігурації. Перед початком експлуатації системи рекомендується перевірити та налаштувати параметри обліку відповідно до потреб компанії: нормативно-довідкову інформацію, настройки обліку закупівель, продажів, виробництва, грошових коштів.

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для бюджетних установ України" і "Комплексний облік для бюджетних установ України" у розділі "Розрахунки з підзвітними особами" опублікована методика погашення заборгованості підзвітній особі у разі перевитрати валютних коштів у відрядженні, а також методика оприбуткування бланків суворої звітності, придбаних підзвітною особою.

Для користувачів конфігурацій "Зарплата і кадри для бюджетних установ України" і "Комплексний облік для бюджетних установ України" у розділі "Початок роботи, введення початкових залишків" опублікований порядок підготовки інформаційної бази для автоматичного формування платіжних документів за утримань. У розділі "Методика проведення розрахунків" додані порядок відображення даних про взаєморозрахунки з працівниками організацій, взаєморозрахунках по внесках до Фонду, ПДФО та утримань, для коректного відображення у звітності, а також методика оформлення виплати заробітної плати працівникам організації, починаючи з підготовки документів на виплату і до реєстрації факту виплати. Оновлено порядок введення інформації про заробітну плату і розрахунках із співробітниками для заповнення звіту за формою № 1ДФ.

Для фахівців із впровадження інформаційних систем на платформі "1С:Підприємство 8" у рубриці "Додаткові засоби розробки" опублікована нова редакція 2.3 стандартної бібліотеки "1С:Бібліотека стандартних підсистем", а також оновлені конфігурація "1С:Перекладач" і "1С:Бібліотека електронних документів" (редакції 1.1 і 1.2).

Розробникам систем на платформі "1С:Підприємство 8" в рубриці "Обмін даними, прикладні технології" пропонуємо ознайомитися з описом обміну даними з прикладними рішеннями на платформі "1С: Підприємство" у форматі EnterpriseData, який базіруюется на мові XML, і дозволяє описати об'єкт інформаційної бази (контрагента, накладну і т.п. ) або повідомити про факт видалення цього об'єкта.

Адміністраторам систем на платформі "1С:Підприємство 8" рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, що описує способи підвищення продуктивності систем на базі платформи "1С:Підприємство", що працюють під управлінням ОС Windows Vista та Windows 7.

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад по роботі в прикладних рішеннях для України.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "1С-СЕД".

Рубрика "Консультації з питань роботи з програмою"1С:Звіт"" доповнена переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

Консультації для бухгалтера

У зв'язку з останніми змінами законодавства актуалізований розділ "Єдиний внесок на соціальне страхування (ЄСВ)" довідника "Праця і заробітна плата".

Також актуалізовано підрозділ "Звітність по єдиному внеску на соціальне страхування" розділу "Звітність до фондів соціального страхування" довідника "Регламентована звітність".

У зв'язку з останніми змінами законодавства актуалізовані розділи "Особливості укладання господарських договорів" і "Зміст господарського договору" довідника "Договори: умови та форми".

Додано нові консультації та запитання у рубрику "Запитання - відповіді від тижневика "Головбух:БЮДЖЕТ"".

На ІТС представлена нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга", актуалізована станом на 28.08.2015 р.

Форми звітності, релізи програм і конфігурацій

В цей випуск включені наступні компоненти:

1С:Підприємство 8

 • 1С: Підприємство 8. Версія 8.3.6.2237

Релізи конфігурацій:

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України. ПРОФ. Редакція 1.2. Версія 1.2.32 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ),
 • 1С:Бухгалтерія 8 для України. Базова. Редакція 1.2. Версія 1.2.32 (оновлення),
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2. Версія 1.2.32 (оновлення),
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3. Версія 1.3.41 (оновлення),

1С:Підприємство 7.7

Форми звітності:

 • ЗА II КВАРТАЛ 2015 (випуск 5) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України" і "Виробництво + послуги + бухгалтерія для України",
 • ЗА II КВАРТАЛ 2015 (випуск 5) для конфігурації "Бухгалтерія+торгівля+склад+зарплата+кадри для України",

Детальна інформація про Інформаційно-технологічний супровід (1С: ІТС Україна) представлена у вільному доступі на сайті its.1c.ua в рубриці "Про 1С:ІТС Україна".

3. ВАРІАНТИ ДОГОВОРІВ 1С:ІТС, КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Варіанти договорів на ІТС Україна:

·         ІТС Україна ПРОФ (платний/пільговий без додаткової оплати/пільговий на 12 місяців за схемою 8+4);

 • ІТС Україна ТЕХНО (платний);
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).

До комплекту ІТС Україна ПРОФ включаються:

 • ІТС ПРОФ;
 • сувенір ділового призначення.

До комплекту ІТС Україна ТЕХНО включаються:

·         ІТС ТЕХНО.

До комплекту ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

 • ІТС ПРОФ
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Склад:

-                Всі матеріали ІТС Україна ПРОФ (див. Розділ 2 даного інформаційного повідомлення)

-                Повні дистрибутиви локалізованих конфігурацій для України на платформі 1С:Підприємство

·         ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (кількість дисків може варіюватися)

Склад:

-                Форми звітності, повні дистрибутиви програм і конфігурацій;

-                Довідник партнера по взаємодії;

-                Технологічна інформація.

4.

ЦІНИ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077486

ІТС України ПРОФ (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), договір на 1 місяць, вересень 2015 року. Продаж через партнерів. Повна вартість.

750

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

660

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

690

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

720

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

735

 

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1500

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1320

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1380

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1425

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1455

 

Договір на 6 місяців. Повна вартість

2901

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

2520

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

2640

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

2760

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

2880

 

Договір на 12 місяців. Повна вартість

5502

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

4800

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

5010

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

5220

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

5430

 

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3201

 

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546107084

ІТС Україна ТЕХНО (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), вересень 2015 року. Продаж через партнерів

 

 

Договір на 6 місяців

1740

 

Договір на 12 місяців

3300

4.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу Україна

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077561

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

4601546077561

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

4601546077561

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

570

4601546077561

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

480

4601546077561

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

420

4601546077561

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

360

4.3. Ціни на апгрейд з 1С:ІТС Україна ТЕХНО на 1С:ІТС Україна ПРОФ

Вид договора

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

219

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

399

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

579

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

759

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

939

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1119

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1299

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1479

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1659

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1839

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

2019

4.4. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договора

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

576

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

48

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Разова оплата для переходу на мережеву версію (придбання у постачальника сервісу, компанії "1С-СЕД")

360

4.5. Ціни на ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Ціна для партнера любої категорії

грн. зПДВ

ІТС Україна для партнерів. Випуск поточного місяця

-

90

ІТС Україна для партнерів. Договір на 6 місяців

-

315

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: