Випуск ІТС Україна за жовтень 2015 року

Відвантаження жовтневого випуску ІТС Україна дистриб'юторам починається 07.10.2015 р.

Матеріали жовтневого випуску ІТС Україна доступні користувачам в Інтернет-версії, починаючи з 01 жовтня 2015 року (докладніше про Інтернет-версію див. розділ "1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ" даного інформаційного листа).

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація
 2. Огляд нових матеріалів жовтневого випуску ІТС Україна
 3. Варіанти договорів 1С:ІТС, Комплект поставки
 4. Ціни

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Осінній цикл семінарів "1С: Лекторій"

Запрошуємо на осінній цикл семінарів "1С:Лекторій" за участю методистів 1С:ІТС та запрошених фахівців. Мета проведення семінарів – ознайомити користувачів з останніми змінами у законодавстві та їх відображенні у типових конфігураціях на платформі "1С:Підприємство", представити можливості ІТС Україна і сервісу здачі електронної звітності та реєстрації податкових документів в ЄРПН 1С:Звіт,а також надати можливість користувачам задати свої питання щодо роботи типових рішень "1С" партнерам-франчайзі, методистам та доповідачам.

Графік проведення "1С:Лекторіїв":

 • 3 листопада – м. Дніпропетровськ,
 • 4 листопада – м. Харків,
 • 6 листопада – м. Київ.

У ПРОГРАМІ СЕМІНАРІВ "1С:ЛЕКТОРІЇ":

 1. ПДВ: практика електронного адміністрування та останні зміни у законодавстві.
 2. Ефективні рішення для "1С:Підприємства" у сервісі "1С:Звіт": електронна звітність та електронне адміністрування ПДВ.
 3. Облік ПДВ у типових конфігураціях на платформі "1С:Підприємство 8": формування податкового кредиту та податкових зобов'язань після 01.07.2015 р.
 4. "Зарплатна мозаїка" 2015: найважливіше у соціальному страхуванні, оподаткування ПДФО, ЄСВ та військовим збором.
 5. Відображення змін обліку заробітної плати в типових конфігураціях "1С".

З липня 2015 змінилися ціни на 1С:ІТС Україна і запущена програма лояльності для користувачів ІТС Україна ПРОФ

З метою забезпечення сприятливих умов для регулярного і безперервного супроводу користувачів "1С:Підприємства", а також для заохочення користувачів, які регулярно і без перерв укладають договори 1С:ІТС Україна ПРОФ, при укладанні чергового договору 1С:ІТС Україна ПРОФ користувачі отримують знижку в залежності від дати закінчення та тривалості попереднього договору. Звертаємо увагу, що програма лояльності поширюється тільки на договори 1С:ІТС Україна рівня ПРОФ при безперервному продовженні з наступних видів 1С:ІТС Україна: ПРОФ, ТЕХНО, Пільговий.

Доступ до матеріалів ІТС Україна на сайті its.1c.ua

До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору 1С:ІТС, визначити коли і куди було направлено лист з активаційним посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до Інтернет-версії ІТС Україна".

2. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ЖОВТНЕВОГО ВИПУСКУ ІТС УКРАЇНА

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

Для користувачів типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України" та "Управління виробничим підприємством для України" рекомендуємо ознайомитися з методикою нарахування податкового кредиту та податкових зобов'язань, у разі придбання товарів для використання в неоподатковуваній господарській діяльності або не в господарській діяльності.

Оновлено статтю з формування зведених податкових накладних. У ній додано опис порядку складання зведених податкових накладних за операціями з придбання для використання в неоподатковуваних ПДВ операціях, а також актуалізовано порядок формування зведених податкових накладних за операціями продажу, які мають безперервний або ритмічний характер.

Для користувачів конфігурації "Бухгалтерія для України" оновлена методика оформлення операцій реалізації товарів в автоматизованій торговій точці (АТТ), із використанням способів обліку "За вартістю придбання" і "За продажною вартістю".

Актуалізовано методику оформлення операції внесення статутного капіталу об'єктами основних засобів під час введення початкових залишків та в процесі роботи підприємства.

Користувачам конфігурацій "Бухгалтерія для України" та "Управління торговим підприємством для України" рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою формування первісної вартості об'єктів основних засобів, що складаються з окремих комплектуючих, через акумуляцію витрат на об'єкті будівництва.

Користувачам конфігурацій "Бухгалтерія для України", "Управління торговим підприємством для України" та "Управління виробничим підприємством для України" рекомендуємо ознайомитися з оновленими методиками віднесення додаткових витрат, що сплачені через підзвітну особу, на придбання об'єкта основних засобів; налаштування програми для автоматичного розподілу суми нарахованої амортизації по різних рахунках бухгалтерського обліку та об'єктах аналітики; оформлення операцій ремонту орендованих основних засобів; збільшення вартості основних засобів на суму витрат по виплаті заробітної плати.

Також актуалізовано порядок оформлення операцій переоцінки основних засобів.

Для користувачів типової конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" оновлено методику складання плану закупівель, що містить потреби плану продажів і зменшеного на поточні складські залишки. Актуалізовано порядок формування планів виробництва і закупівель з використанням обробки "Помічник планування" для розвузлування кінцевих потреб. Також оновлена методика використання обробки "Графік замовлень" для контролю управління та аналізу термінів виконання замовлень на виробництво, замовлень покупців і замовлень постачальникам, пов'язаних із замовленнями на виробництво.

Користувачам конфігурації "Управління торгівлею для України" (ред. 3.0) рекомендуємо ознайомитися з методикою перенесення ієрархічного списку номенклатури в документ "Excel", яку також можна використовувати у разі необхідності друку списку номенклатури.

Для користувачів конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" оновлено методику введення початкових залишків по всіх розділах обліку.

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для бюджетних установ України" і "Комплексний облік для бюджетних установ України" у розділі "Початок роботи, введення початкових залишків" опублікована методика введення початкових залишків по взаєморозрахунках з контрагентами, а також залишків бланків суворої звітності. В розділ "Облік запасів" додана методика обліку бланків суворої звітності. Розділ "Облік необоротних активів та МШП" доповнено описом операцій комплектації та розукомплектації необоротних активів. У розділі "Розрахунки з контрагентами" опубліковані методики оформлення операцій повернення запасів постачальнику, а також звірки взаєморозрахунків з постачальниками і покупцями. У розділі "Облік ПДВ" додано методику оформлення покупцем розрахунків коригувань, які отримані від постачальника, у таких випадках: повернення товарів/грошових коштів; одночасної зміни ціни та кількості поставлених товарів; виправлення в податковій накладній помилок, що допущені в номенклатурі та ІПН покупця.

Для фахівців із впровадження інформаційних систем на платформі "1С:Підприємство 8" в рубриці "Додаткові кошти розробки" оновлена Редакція 2.3 стандартної бібліотеки "1С Бібліотека стандартних підсистем", а також оновлена конфігурація "1С:Перекладач".

У розділі "Універсальні звіти та обробки" опублікована обробка "Приховування конфіденційної інформації", яка призначена для підготовки інформаційної бази перед передачею до служби технічної підтримки або для інших цілей, що потребують очищення певних даних у базі. З її допомогою можна змінити або очистити персональні дані, комерційну та будь-яку іншу інформацію, витік якої небажаний. Обробка підтримує роботу на платформі "1С:Підприємство" 8.3.6 з відключеним режимом сумісності.

У розділі "Технологічні питання великих впроваджень" опубліковано порядок виправлення помилки "An operation on a socket could not be performed because the system lacked sufficient buffer space or because a queue was full", а також способи зменшення завантаження процесора на сервері СУБД MS SQL Server. Також наводяться рекомендації з пошуку місць виникнення циклічних посилань. Крім цього опубліковано матеріал з описом вирішення проблем, пов'язаних із сеансовими даними, та методикою оцінки причин зростання сеансових даних.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "1С-СЕД".

Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1С:Звіт"" довідника "1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами" доповнено порядком створення та відновлення архівної копії "1С:Звіт". Також у рубриці опубліковано опис налаштувань системи для відправлення електронної звітності на центральний шлюз ДФСУ та обміну податковими документами між контрагентами.

Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

Перелік оновлених та нових матеріалів наведено у розділі "Нові матеріали розділу".

Консультації для бухгалтера

У розділі "Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО)" довідника "Праця і заробітна плата" матеріал "Терміни та порядок сплати податку" доповнено порядком відображення сплати ПДФО в конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України", а також прикладами оформлення таких операцій.

У зв'язку з останніми змінами законодавства актуалізований підрозділ "Податкова декларація з ПДВ" розділу "Податкова звітність з ПДВ" довідника "Регламентована звітність".

Крім цього актуалізовані підрозділи "Імпорт товарів (операції з ввезення на митну територію України товарів)" та "Експорт товарів (операції з вивезення товарів за межі митної території України)" розділу "Експортно-імпортні операції" довідника "ПДВ: правила оподаткування та облік".

В рубриці "Запитання - відповіді від тижневика "Головбух:БЮДЖЕТ" нові консультації і питання виділені в окрему рубрику "Нове в розділі".

У рубриці "Дебет-Кредит. Питання і консультації" нові консультації і питання виділені в окрему рубрику "Нове в розділі".

На ІТС представлена нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга", актуалізована станом на 28.09.2015 р.

Форми звітності, релізи програм і конфігурацій

В цей випуск включені наступні компоненти:

1С:Підприємство 8

 • 1С: Підприємство 8. Версія 8.3.6.2299

Релізи конфігурацій:

 • 1С:Бухгалтерія 8 для бюджетних установ України, редакція 1.0. Версія 1.0.50 (оновлення),
 • 1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України, редакція 1.0. Версія 1.0.51 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ),
 • 1С: Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України (базова версія), редакція 1.0. Версія 1.0.51 (оновлення).

1С:Підприємство 7.7

Релізи конфігурацій:

 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України", реліз 7.70.314,
 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України" для базової версії, реліз 7.70.314,
 • Конфігурація "Зарплата + кадри для України", реліз 7.70.052,
  • Конфігурація "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України", реліз 7.70.069).

Форми звітності:

 • ЗА III КВАРТАЛ 2015 (випуск 1) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України" і "Виробництво + послуги + бухгалтерія для України",
 • ЗА III КВАРТАЛ 2015 (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України",

Детальна інформація про Інформаційно-технологічний супровід (1С: ІТС Україна) представлена у вільному доступі на сайті its.1c.ua в рубриці "Про 1С:ІТС Україна".

3. ВАРІАНТИ ДОГОВОРІВ 1С:ІТС, КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Варіанти договорів на ІТС Україна:

 • ІТС Україна ПРОФ (платний/пільговий без додаткової оплати/пільговий на 12 місяців за схемою 8+4);
 • ІТС Україна ТЕХНО (платний);
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).

До комплекту ІТС Україна ПРОФ включаються:

 • ІТС ПРОФ;
 • сувенір ділового призначення.

До комплекту ІТС Україна ТЕХНО включаються:

 • ІТС ТЕХНО.

До комплекту ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

 • ІТС ПРОФ

Зміст диска ІТС ПРОФ опубліковано на сайті: http://its.1c.ru/db/aboutits#content:740:1.

 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Склад:

 • Всі матеріали ІТС Україна ПРОФ (див. Розділ 2 даного інформаційного повідомлення)
 • Повні дистрибутиви локалізованих конфігурацій для України на платформі 1С:Підприємство
 • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (кількість дисків може варіюватися)

Склад:

 • Форми звітності, повні дистрибутиви програм і конфігурацій;
 • Довідник партнера по взаємодії;
 • Технологічна інформація.

4. ЦІНИ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077509

ІТС України ПРОФ (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), договір на 1 місяць, жовтень 2015 року. Продаж через партнерів. Повна вартість.

750

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

660

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

690

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

720

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

735

 

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1500

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1320

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1380

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1425

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1455

 

Договір на 6 місяців. Повна вартість

2901

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

2520

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

2640

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

2760

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

2880

 

Договір на 12 місяців. Повна вартість

5502

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

4800

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

5010

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

5220

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

5430

 

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3201

 

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546107091

ІТС Україна ТЕХНО (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), жовтень 2015 року. Продаж через партнерів

 

 

Договір на 6 місяців

1740

 

Договір на 12 місяців

3300

4.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу Україна

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077561

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

4601546077561

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

4601546077561

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

570

4601546077561

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

480

4601546077561

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

420

4601546077561

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

360

4.3. Ціни на апгрейд з 1С:ІТС Україна ТЕХНО на 1С:ІТС Україна ПРОФ

Вид договора

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

219

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

399

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

579

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

759

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

939

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1119

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1299

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1479

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1659

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1839

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

2019

4.4. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договора

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

576

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

48

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Разова оплата для переходу на мережеву версію (придбання у постачальника сервісу, компанії "1С-СЕД")

360

4.5. Ціни на ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Ціна для партнера любої категорії

грн. зПДВ

ІТС Україна для партнерів. Випуск поточного місяця

-

90

ІТС Україна для партнерів. Договір на 6 місяців

-

315

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150После заполнения данной формы с Вами свяжется менеджер в ближайшее рабочее время.
Укажите свои данные: